XRP شاهد افزایش 68 درصدی حجم با افزایش قیمت XRP به سمت خرس است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده ها CoinGlass XRP افزایش قابل توجهی را در معاملات مشتقات نشان می دهد. با افزایش چشمگیر 68.2 درصدی در 24 ساعت گذشته در مجموع به 867.89 میلیون دلار رسید. این افزایش در فعالیت معاملاتی با داده های CoinMarketCap تکمیل می شود که نشان می دهد حجم بازار نقدی 24 ساعته برای XRP به 837.35 میلیون دلار رسیده است.

در نتیجه، حجم کل معاملات XRP از میلیارد دلار فراتر رفته است که نشان دهنده افزایش مجدد علاقه به این دارایی دیجیتال خاص است.

با این حال، علیرغم افزایش قابل توجه حجم معاملات، مسیر قیمت XRP داستان متفاوت تری را بیان می کند. در چهار ساعت گذشته، در میان افزایش فعالیت های تجاری، XRP خود را در میان دارایی های نقد شده در بازار کریپتو یافت.

تقریباً 190,000 دلار پوزیشن های XRP در این دوره منحل شدند که 99.4 درصد از این انحلال ها نشان دهنده موقعیت های خرید هستند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

عامل اصلی موثر بر این عدم تعادل کاهش اخیر است. قیمت XRP. XRP پس از مواجهه با مقاومت نزدیک به 0.535 دلار برای حفظ حرکت صعودی خود تلاش کرد. در حالی که در روز شنبه، با افزایش قیمت XRP کمی بیش از 2.5 درصد، افزایش های ملایمی ثبت شد، روزهای بعد شاهد کاهش بودیم که نشان دهنده روند نزولی حاکم بر بازار بود.

با نگاهی به آینده، مسیر آینده XRP نامشخص است. با این حال، روندهای حاکم بر بازار نشان می دهد که روند نزولی ادامه دارد. تغییرات اخیر قیمت ها بر این چشم انداز تأکید می کند و نشان می دهد که بازار در حال حرکت به سمت جنوب است.

به طور خلاصه، در حالی که افزایش حجم معاملات در ابتدا برای XRP امیدوارکننده به نظر می‌رسید، اقدام نزولی قیمت همزمان چشم‌انداز متفاوتی را ارائه می‌دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید