اگر تاریخچه قیمت XRP واقعی شود، XRP در ماه ژوئن گاو نر را ناامید خواهد کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال محبوب XRP که در ماه می ۷ درصد افزایش یافت، ممکن است در ماه ژوئن با تلاطم احتمالی مواجه شود. ماه گذشته، XRP از سطح روانی مهم 0.5 دلار شکست و ثابت ماند. این موضوع باعث ناراحتی سرمایه گذاران شد زیرا آنها انتظار تغییرات قابل توجه قیمت را داشتند.

علیرغم اینکه عملکرد ماه می با میانگین تاریخی سود 27.7 درصدی توکن مطابقت دارد، ژوئن ممکن است بازده مثبت مشابهی را به همراه نداشته باشد.

مرتبط با

از نظر تاریخی، ماه اول تابستان برای XRP چندان مثبت نبوده است. در طول ده سال، متوسط ​​بازده ماه ژوئن -5.59٪ و متوسط ​​بازده -8.92٪ است. این نشان دهنده کاهش احتمالی XRP در ماه آینده است. طبق CryptoRank، سودآورترین ژوئن برای XRP در سال 2017 بود و تمام ژوئن های بعدی با حداقل 8.15 درصد ضرر به پایان رسیدند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

در حالی که بازار کریپتو به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن آن شناخته شده است، داده های تاریخی XRP با توجه به وضعیت آن به عنوان یکی از قدیمی ترین توکن های موجود در بازار، نمونه مهمی را نشان می دهد. سرمایه گذاران باید مراقب باشند زیرا الگوهای سال به سال نشان دهنده احتمال بالای بازده منفی در ماه ژوئن است.

""
بازده ماهانه XRP: CryptoRank

علیرغم عدم وجود نوسانات قوی، پایداری XRP در ماه می در تضاد کامل با چشم انداز کمتر خوش بینانه برای ژوئن است. اگر روندهای تاریخی ادامه یابد، گاوهای XRP ممکن است ناامید شوند زیرا توکن ممکن است با افت مواجه شود.

مرتبط با

در حالی که بازار در انتظار نتایج است، قابلیت اطمینان تاریخچه قیمت XRP همچنان زیر سوال می رود. زمان نشان خواهد داد که آیا روند تاریخی در ماه ژوئن ادامه خواهد داشت یا خیر، اما داده ها نشان می دهد که سرمایه گذارانی که انتظار رشد در ماه اول تابستان را دارند باید محتاط باشند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید