با افزایش اعتماد بازار، نهنگ‌های XRP چشم‌انداز صعودی را وارد می‌کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی، تحلیلگر کریپتو، متوجه روند جالبی در میان نهنگ های XRP شد. به گفته علی، نهنگ‌های XRP در دو هفته گذشته تقریباً ۱۱۰ میلیون توکن XRP با ارزش کل ۵۵ میلیون دلار خریداری کرده‌اند.

اصطلاح “نهنگ” به طور کلی به اشخاص یا افرادی اطلاق می شود که دارای مقادیر زیادی از یک ارز دیجیتال خاص هستند. این انباشت تهاجمی معمولا یک علامت مثبت است زیرا می تواند نشان دهنده فشار خرید بیشتر از سوی بازیگران بازار باشد.

علی او به داده‌های Santiment اشاره کرد تا نشان دهد نهنگ‌های XRP که بین 1 تا 10 میلیون توکن در اختیار دارند، به‌شدت ارز دیجیتال را جمع‌آوری می‌کنند و تراکنش‌های قابل توجهی در دو هفته گذشته رخ داده است.

این خریدهای بزرگ منجر به افزایش آشکار دارایی‌های XRP نهنگ‌ها شد که نشان‌دهنده اعتماد و احساسات صعودی نسبت به این ارز دیجیتال بود.

این امر باعث جلب توجه جامعه کریپتو شد و منجر به گمانه زنی در مورد دلایل چنین انباشت بزرگ و تأثیرات احتمالی آن بر مسیر قیمت XRP شد.

اقدام قیمت XRP

قیمت XRP از اواسط آوریل تا حد زیادی تثبیت شده است. تلاش گاوها برای بالا بردن قیمت XRP به بالای سطح 0.57 دلار دو بار توسط خرس‌ها رد شد. این نشان می دهد که برخی از مقاومت های کوتاه مدت در اطراف این منطقه باید غلبه شود تا قیمت XRP پیشرفت کند.

قیمت XRP پس از رسیدن به حداقل 0.4841 دلار در 13 می شروع به بهبود کرد. اگرچه فروش جزئی مانع از بهبود شد، XRP در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح روزانه 0.523 دلار رسید.

در زمان نگارش مقاله، XRP با 1.69 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.514 دلار رسیده است. اگر قیمت XRP بتواند سطوح فعلی خود را حفظ کند، می تواند تا مقاومت سربار 0.57 دلار افزایش یابد. غلبه بر این سطح می تواند مانعی دشوار باشد. در صورت عبور از این میزان، XRP می تواند میانگین متحرک روزانه خود را شکسته و به 0.64 دلار یا شاید تا 0.74 دلار افزایش یابد.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد، خرس‌ها ممکن است سعی کنند با رساندن قیمت به حمایت مهم در 0.46 دلار، موقعیت خود را تقویت کنند. انتظار می رود خریداران به شدت از این سطح دفاع کنند. یک بهبود قوی از 0.46 دلار می تواند نشان دهد که فعالیت محدود به محدوده می تواند برای مدتی طولانی تر ادامه یابد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید