XRP و Ethereum: تصمیم SEC خشم جامعه XRP را برمی انگیزد


بر اساس اعلام اخیر Consensys، توسعه دهنده کیف پول MetaMask، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) احتمالا تحقیقات خود را در مورد اتریوم تعطیل خواهد کرد.

این شرکت در اوایل ژوئن نامه‌ای به SEC ارسال کرد و تأیید کرد که تاییدیه ETF اتریوم در ماه می، پایان دعوای قانونی علیه آلت‌کوین اصلی است.

مرتبط با

این پیشرفت واکنش‌های متفاوتی را در بازار ارزهای دیجیتال برانگیخت. در حالی که مجوز نظارتی آشکار اتریوم پس از کاهش طولانی مدت منجر به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شد، جامعه XRP با ناامیدی و تردید واکنش نشان داد.

اتریوم SEC را تایید می کند، طرفداران XRP قرمز می بینند

همانطور که به یاد می‌آوریم، یک «دعوا» طولانی‌مدت بین XRP و ETH وجود داشته است، بر این ادعا که اتریوم از سوی SEC به ضرر XRP و سایر ارزهای دیجیتال، که اغلب به آن «ETHGate» گفته می‌شود، رفتار ترجیحی دریافت کرده است.

بیل مورگان، یکی از طرفداران و طرفداران مشهور XRP، نارضایتی خود را از رفتار ترجیحی SEC با آلتکوین اصلی ابراز کرد. او خاطرنشان کرد که آخرین تصمیم دومین «گذر رایگان» اتریوم از SEC است و آنچه را که به‌عنوان شیوه‌های نظارتی خودسرانه و متناقض می‌داند، برجسته می‌کند.

بحث و جدل پیرامون سخنرانی هینمن، که در آن، ویلیام هینمن، مدیر سابق SEC اظهار داشت که اتریوم یک امنیت نیست، موضوع اصلی اختلاف است. مورگان معتقد است که این گفتگو سابقه ای ایجاد می کند که به طور غیرمنصفانه به نفع ETH است و شرکت مرتبط با XRP Ripple را در برابر چالش های قانونی باز می گذارد.

مرتبط با

سایر حامیان XRP این احساسات را تکرار کردند. برخی خواستار اقدام قانونی علیه SEC شدند و ادعا کردند که جامعه اتریوم از نفوذ مالی برای دستیابی به نتایج نظارتی مثبت استفاده می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید