XRP و Dogecoin: چه کسی در بازار برتر است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیراً توجه به دو ارز دیجیتال اصلی معطوف شده است: XRP و Dogecoin (DOGE) که برای کسب جایگاهی در رتبه بندی ارزش بازار رقابت می کنند.

بر اساس داده های CoinMarketCap، XRP در حال حاضر با ارزش بازار 26.62 میلیارد دلار در رتبه هفتم در رتبه بندی بازار قرار دارد. این دارایی دیجیتال یک پلتفرم منبع باز، عمومی و غیرمتمرکز است که میزبان بیش از 1000 پروژه است، از سال 2012 تاکنون بیش از 2.8 میلیارد تراکنش را پردازش کرده است و از طریق شبکه ای با بیش از 120 اعتبار سنجی از بیش از پنج میلیون کیف پول فعال پشتیبانی می کند XRP Ledger، یک بلاک چین لایه 1.

پس از آن Dogecoin قرار دارد، یک ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ و اولین سکه تقلیدی که در جامعه رمزارزها جایگاهی به دست آورده است. Dogecoin با ارزش بازار 19.77 میلیارد دلار در رتبه هشتم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد. Dogecoin که در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، به یک رقیب جدی در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

CoinMarketCap
رتبه بندی بازار کریپتو، با حسن نیت: CoinMarketCap

در حال حاضر، تفاوت بین ارزش بازار هر دو ارز دیجیتال بیش از 7 میلیارد دلار است که هنوز قابل توجه است. با توجه به شرایط فعلی بازار، می‌تواند حرکت قابل توجهی را برای Dogecoin انجام دهد تا با موفقیت XRP را پشت سر بگذارد و به عنوان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی شود.

مرتبط با

حرکت قیمت XRP و Dogecoin با پیشروی سناریو به دقت رصد خواهد شد. آیا Dogecoin از XRP پیشی می‌گیرد یا XRP برتری خود را در رتبه‌بندی بازار ارزهای دیجیتال حفظ می‌کند؟ زمان مشخص خواهد کرد، اما یک چیز قطعی است: مسابقه در حال انجام است و جامعه کریپتو برای آن اینجاست.

غافلگیری در بازار ارزهای دیجیتال رایج است و رتبه بندی XRP و Dogecoin بسته به احساسات بازار، اخبار نظارتی، تحولات فناوری و عوامل کلان اقتصادی می تواند به سرعت تغییر کند. بازار به دقت این تحولات را رصد می کند تا مسیرهای قیمتی این دارایی های دیجیتال را بسنجد.

XRP و Dogecoin در حال حاضر با کاهش ارزش ارزهای دیجیتال با نزدیک شدن به آخر هفته و ادامه روند نزولی اخیر بیت کوین، کاهش یافته اند. در زمان نگارش این مقاله، DOGE در 24 ساعت گذشته با 4.14 درصد کاهش به 0.136 دلار رسیده بود. با این حال، XRP با 0.02٪ افزایش به 0.479 دلار در 24 ساعت گذشته رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید