XRP و BTC: نظر رمزآلود از سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت باعث فتنه شد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه‌ای پیتر برانت با تفسیر شگفت‌انگیز خود از نمودار XRP و BTC، علاقه به جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخت.

در یک پیش‌بینی شگفت‌انگیز و مرموز، برانت او اظهار داشت که نمودار XRP/BTC به سمت قطب جنوب پیش می رود و سرمایه گذاران و تحلیلگران را در مورد پیامدهای بیانیه او سردرگم می کند.

عبارت “ما به سوی قطب جنوب به راه افتادیم” را می توان به طرق مختلف تفسیر کرد. از یک طرف، این می تواند به معنای چشم انداز سرد و نزولی برای نمودار XRP-BTC باشد. این نشان می‌دهد که قیمت‌ها می‌تواند به پایین‌ترین حد خود برسد، مانند دمای سرد در جنوبی‌ترین قاره جهان. از سوی دیگر، می‌تواند نمادی از سفر به قلمروی ناشناخته باشد، و اعماق کاوش در بازار کریپتو که قبلاً هرگز ندیده است.

سناریوی دوم به احتمال زیاد بر اساس پاسخ برند به یک کاربر است

برانت پاسخ مثبت داد و گفت: “یا به عبارت دیگر، تا حدی که حتی یک خریدار نتواند سود کند.”

بازار کریپتو با حمام خون مواجه است

زمان تجزیه و تحلیل برندت مهم است زیرا بازار ارزهای دیجیتال در مجموع با نوسانات و زیان های قابل توجهی مواجه است.

با گسترش ریسک گریزی در بازارهای سنتی به دارایی های دیجیتال، ارزهای دیجیتال روز جمعه سقوط کردند. بیت کوین (BTC) در جلسه معاملاتی روز جمعه به پایین ترین سطح خود یعنی 65110 دلار سقوط کرد و سپس بهبودی جزئی در بالای 67000 دلار داشت. در حال حاضر در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

XRP به شدت کاهش یافت و از اوج 0.616 دلار در روز جمعه به 0.507 دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، XRP همچنان بالاتر از پایین ترین سطح روز گذشته است، اگرچه در 24 ساعت گذشته 11.56 درصد کاهش یافته و به 0.54 دلار رسیده است.

نمودار XRP-BTC مدت‌هاست که موضوع بررسی و گمانه‌زنی در جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. XRP در برابر بیت کوین به پایین ترین سطح هفت ساله خود رسیده است.

به همین دلیل است که نظر برانت در مورد نمودار XRP-BTC توجه ها را به خود جلب کرد و بسیاری مشتاق بودند که معنای پشت پیش بینی مرموز او را رمزگشایی کنند. بدون ارائه جزئیات بیشتر، اظهارات برانت قابل تفسیر است.

سرمایه گذاران و علاقه مندان از نزدیک نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا پیش بینی سرمای برانت محقق می شود یا اینکه آیا بازار از انتظارات فراتر رفته و مسیری را به سمت آب های گرم تر ترسیم می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید