با افزایش شتاب بازار، حجم XRP 75 درصد افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین دارایی بزرگ دیجیتال، افزایش خیره کننده 88 درصدی در حجم معاملات را تجربه کرد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات 24 ساعته XRP به 87.90 درصد، به ارزش 1.56 میلیارد دلار معامله می‌شود.

این افزایش قابل توجه در فعالیت معاملاتی همراه با احیای مجدد احساسات صعودی در بازار ارزهای دیجیتال است که نشان دهنده علاقه و خوش بینی مجدد سرمایه گذاران است.

با افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ و بازیابی سطوح قیمت قبلی، اعتماد به حرکت صعودی بازار دوباره تقویت شده است و به طور کلی باعث افزایش فعالیت می شود.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بازگشت خود را از آخر هفته افزایش داده و به بالاترین سطح روزانه 72624 دلار (بالاترین سطح از اول آوریل) رسیده است. XRP در زمان نگارش این مقاله، پس از اقدام قیمت بیت کوین، با رنگ سبز معامله می شد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

XRP بازیابی خود را از پایین ترین سطح 5 آوریل 0.569 دلار برای سومین روز تمدید کرد. از این تاریخ، اگر XRP امروز به رنگ سبز بسته شود، برای سومین روز متوالی سود خواهد برد. در زمان نگارش این مقاله، XRP با 2.27 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.617 دلار رسیده است و به بالاترین حد روزانه 0.611 دلار رسیده است.

در حال حاضر همه نگاه ها به احتمال شکست قابل توجه بالاتر از MA 50 روزانه در 0.609 دلار است که می تواند شروع یک افزایش تازه برای قیمت XRP با اهداف 0.645 دلار و 0.662 دلار باشد.

احساسات بازار در حال افزایش است اما یک مشکل وجود دارد

طبق گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته روند صعودی قوی را نشان دادند و در مجموع 646 میلیون دلار ورودی داشتند. جریان ورودی سالانه 13.8 میلیارد دلاری به بالاترین حد خود رسیده است که بسیار فراتر از 10.6 میلیارد دلار ثبت شده در سال 2021 است.

بیت کوین بیشترین ورودی را به خود جذب کرد که مجموعاً 663 میلیون دلار بود. XRP و Litecoin به ترتیب 0.1 میلیون دلار و 4.4 میلیون دلار ورودی داشتند.

با وجود این، CoinShares متوجه شد که اشتهای سرمایه‌گذاران ETF که قبلاً به رشد بازار کمک کرده بودند، کاهش یافته است، به طوری که سطح جریان هفتگی به سطوح مشاهده شده در اوایل ماه مارس نرسید و حجم هفته گذشته از 43 میلیارد دلار در هفته اول به 17.4 دلار کاهش یافت. میلیارد. هفته مارس


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید