XRP 96٪ در حجم معاملات افزایش می یابد زیرا قیمت XRP پشتیبانی اصلی را پیدا می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های CoinGlass، ارز دیجیتال محبوب XRP در ۲۴ ساعت گذشته افزایش خیره‌کننده ۹۶ درصدی در حجم معاملات را تجربه کرده است. کل گردش مالی از 2 میلیون دلار فراتر رفت که نشان دهنده افزایش سطح فعالیت در بازار XRP است.

بر اساس داده‌های هر دو بازار نقدی و مشتقه، XRP افزایش قابل توجهی را در معاملات پیش‌بینی می‌کند. قابل توجه است که این افزایش 6.66 درصد از کل ارزش بازار توکن را تشکیل می دهد و نشان دهنده سطح هنجاری تعامل بین سرمایه گذاران است. طبق آخرین اخبار، ارزش بازار XRP به 30.65 میلیارد دلار می رسد که طبق گزارش CoinMarketCap، جایگاه آن را به عنوان ششمین دارایی دیجیتال بزرگ در بازار مستحکم می کند.

""
منبع: CoinGlass

لحظه بحرانی برای XRP

این افزایش در حجم معاملات همزمان با حرکت قابل توجهی در قیمت XRP است. طی 24 ساعت گذشته، XRP کاهش قابل توجهی 4.52 درصدی را تجربه کرد، اما به سرعت بهبود یافت و بیش از نیمی از ضررها را به دست آورد و بهبود 2.07٪ را نشان داد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

چیزی که این توسعه را جذاب می کند این است که قیمت فعلی معاملات توکن XRP 0.564 دلار است که پشتیبانی قابل توجهی محسوب می شود. از ماه می 2022، این توکن سه بار سعی کرده از این سطح خارج شود و در نهایت در جولای 2023 پس از تصمیم مثبت در پرونده SEC v. Ripple موفق شد. اما قیمت از آن زمان به دور این علامت چرخید و به آن بازگشت.

اکنون همه نگاه‌ها به جامعه ارزهای دیجیتال دوخته شده است تا ببینند آیا قیمت‌های XRP از این سطح حمایت بحرانی باز می‌گردند یا تسلیم می‌شوند و به طور بالقوه آن را به منطقه مقاومت تبدیل می‌کنند. پویایی موجود نشان می دهد که این یک لحظه بالقوه محوری برای یکی از دارایی های دیجیتال پیشرو در بازار است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید