آیا XRP هفته آینده افزایش می یابد؟ اتریوم (ETH) 3370 دلار ضرر می کند، آیا سولانا (SOL) دوباره به 150 دلار می رسد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم ثابت می ماند
  • سولانا در تلاش برای بلند شدن است

XRP ممکن است در یک روند نزولی باشد، اما وضعیت فعلی دارایی به احتمال بازگشت اشاره دارد. وضعیت فعلی XRP را می توان کاملاً با این واقعیت توضیح داد که افراد زیادی آن را نمی فروشند، اما تقریباً هیچ کس نیز آن را نمی خرد.

نمودار نشان می دهد که XRP در چند ماه گذشته افزایش ارزش خود را با مشکل مواجه کرده است. عدم حرکت در قیمت را می توان با نمایه حجمی که حداقل فعالیت معاملاتی را نشان می دهد توضیح داد.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT توسط TradingView

با توجه به وضعیت بازار، به نظر می رسد نه خریدار و نه فروشنده به دلیل حجم کم حاضر به گرفتن موقعیت های بزرگ نیستند. افزایش حجم می تواند به عنوان نشانه ای از علاقه مجدد تعبیر شود و می تواند باعث افزایش قیمت شود.

با RSI حدود 41، XRP در منطقه خنثی پایین تر قرار دارد. این به این معنی است که ممکن است قبل از ایجاد شرایط خرید بیش از حد، فضایی برای رشد وجود داشته باشد. افزایش فشار خرید و شروع بالقوه یک روند صعودی جدید را می توان با شکست RSI به بالای 50 نشان داد.

علیرغم کاهش اخیر، XRP هنوز دارای پایه های اساسی است. هنگامی که اختلاف حقوقی بین Ripple، شرکتی که XRP را ایجاد کرده است، و SEC حل شود، می تواند به قیمت XRP منتفع شود. مشارکت های مداوم و پیشرفت های تکنولوژیکی ریپل، پایه ای قوی برای توسعه آینده فراهم می کند.

اتریوم ثابت می ماند

اتریوم به طور فعال در آستانه قیمت 3400 دلار معامله می شود، اما نشانه های نگران کننده ای نیز از خود نشان می دهد، به طوری که 100 EMA قابل اطمینان ترین سطح فنی برای یک دارایی در نظر گرفته نمی شود. با این حال، ممکن است اوضاع بهتر از حد انتظار پیش برود.

نمودار نشان می دهد که اتریوم توانسته بالای سطح 3370 دلار باقی بماند، زیرا بسیار شبیه به میانگین متحرک نمایی 100 روزه (EMA) (خط نارنجی) است. با آشفتگی های اخیر بازار، این سطح به عنوان یک منطقه حمایتی عمل کرده و قیمت ETH را تثبیت می کند. تجزیه و تحلیل حجم سیگنال های متناقض را نشان می دهد.

اگرچه حجم معاملات افزایش قابل توجهی نداشته است، اما ثبات نشان می دهد که علاقه به اتریوم در این قیمت ها ثابت است. نظارت بر این معیار مهم است زیرا افزایش حجم می تواند نشان دهنده حرکت قوی تر در هر جهت باشد.

مرتبط با

اتریوم در حال حاضر با توجه به شاخص قدرت نسبی اطراف 43 در منطقه خنثی پایینی قرار دارد. این نشان دهنده یک حرکت صعودی بالقوه قبل از وقوع شرایط خرید بیش از حد است. اگر RSI بتواند به سطح 50 امتیاز نزدیک شود، شواهد بیشتری از حرکت صعودی ارائه خواهد شد.

EMAهای 26 روزه و 200 روزه که نشانگر روندهای بلندمدت هستند نیز در نمودار نشان داده شده است. در حال حاضر، اتریوم بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که یک شاخص صعودی در بلند مدت است. در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه است که نشان دهنده بدبینی کوتاه مدت است.

قیمت اتریوم به شدت تحت تأثیر احساسات بازار است. با وجود چند نشانه منفی، روند کلی همچنان مثبت است. افزایش قیمت بالقوه اتریوم به دلیل پایه‌های قوی آن، که شامل ارتقاء مداوم شبکه و افزایش پذیرش کاربر است، کاملاً پایه‌گذاری شده است.

سولانا در تلاش برای بلند شدن است

سولانا در چند هفته گذشته فعالانه برای رسیدن به آستانه 150 دلار مبارزه کرده است. با این حال، علی‌رغم پیشرفت‌های بنیادی مثبت مانند معرفی لینک‌های بلاک چین (یا چشمک‌ها)، ویژگی‌ای که به کاربر اجازه می‌دهد تا یک تراکنش زنجیره‌ای را در هر وب‌سایتی که می‌تواند نشانی اینترنتی نمایش دهد، انجام دهد، قیمت دارایی به طور فعال تغییر نمی‌کند.

مرتبط با

سولانا باید بالاتر از میانگین های متحرک چندگانه بسته شود تا بازگشت صعودی را تأیید کند و هدف 150 دلار را دنبال کند. سولانا اخیراً در EMA 200 روزه یا حدود 130 دلار پشتیبانی پیدا کرده است. آزمایش های متعدد این سطح پشتیبانی نشان می دهد که علاقه خرید قابل توجهی در این قیمت وجود دارد.

سیگنال های ترکیبی را می توان در مشخصات صدا مشاهده کرد. اگرچه برخی فعالیت های معاملاتی وجود دارد، اما نشانه کمی از ظهور یک حرکت صعودی قوی وجود دارد. افزایش اعتماد بازار به عملکرد قیمت سولانا را می توان با افزایش حجم نشان داد. برای گاوها، افزایش RSI بالای 50 مثبت خواهد بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید