آیا XRP به سمت ماه می رود؟ بورس بزرگ یک بیانیه مرموز داد


صرافی بیت استامپ مستقر در لوکزامبورگ، جامعه XRP را با یک پست مرموز که در آن لوگوی XRP در ماه کامل قرار داده شده بود، شگفت زده کرد.

در پست یادداشت «این عکس از ماه را دیشب گرفتم» نیز در کنار عکس قرار داده شده بود.

در اصطلاحات رمزنگاری، عبارت “به ماه” به همراه مشتقات مختلف یکی از پرکاربردترین عبارات است. این عبارت به یک روند بسیار صعودی اشاره دارد زیرا فعالان بازار انتظار افزایش سریع قیمت را دارند.

منشا عبارت خیلی واضح نیست زیرا مختص فضای رمزنگاری نیست، اما معتقد اولین بار در این زمینه خاص در سال 2013 در پستی در انجمن افسانه ای Bitcointalk استفاده شد.

مرتبط با

در دسامبر 2020، Bitstamp به اولین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل شد که تجارت XRP را به دلیل مشکلات قانونی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده متوقف کرد. با این حال، پس از اینکه قاضی آنالیسا تورس در ژوئیه گذشته حکم داد که فروش ثانویه XRP اوراق بهادار نیست، این توکن را مجدداً فهرست کرد.

“Mooning” احتمالاً یک مفهوم خارجی برای دارندگان XRP است، با توجه به اینکه توکن در طول سال گذشته عمدتاً عملکرد کمتری در بازار کلی داشته است. پس از یک رالی کوتاه که با تصمیم تورس تقویت شد، او نتوانست هیچ شباهتی از حرکت صعودی را ببیند. این توکن همچنان 87 درصد کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در اوایل سال 2018 است.

شایان ذکر است که ریپل سال گذشته به منظور تنوع بخشیدن به تجارت خود و تقویت شهرت بین المللی ریپل، سهامی را در طولانی ترین بورس جهان به دست آورد.

مرتبط با

مدیر عامل Robinhood، Tenev از راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی هوش مصنوعی خبر داد

اخیراً، Bitrue، یک صرافی طرفدار XRP، پس از اینکه به طور عمومی به کاربرانش گفت که به طور کامل روی توکن مرتبط با ریپل سرمایه گذاری کنند، جنجال‌هایی را برانگیخت. در میانه یک اصلاح بازار.

در اخبار دیگر، Robinhood بدون کمیسیون اعلام کرد اعلام کرد که Bitstamp را در سال 2025 تصاحب خواهد کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید