آیا XRP با افزایش 80 درصدی حجم به 0.5 دلار افزایش می یابد؟ حرکت بحرانی قیمت


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در گذشته اخیر شتاب زیادی به دست آورده است. با این حال، همه چیز بدتر از حد انتظار شد زیرا دارایی در حدود 0.46 دلار شروع به مبارزه کرد، که نشانه مستقیمی از کاهش فشار فروش است.

نمودار روزانه XRP تعدادی شاخص مهم را نشان می دهد که وضعیت فعلی بازار را روشن می کند. در 50 EMA یا حدود 0.46 دلار، XRP در سطح معاملاتی فعلی خود 0.44 دلار با مقاومت مواجه است. روند نزولی کوتاه مدت تا میان مدت با نزدیکی قیمت به میانگین متحرک نمایی 200 و 100 نشان داده می شود.

تصویر مقاله
نمودار XRP/USDT توسط TradingView

با وجود این، نشانه هایی از بهبودی احتمالی وجود دارد. حجم به طور قابل توجهی افزایش یافت – 80٪ – که نشان دهنده علاقه و فعالیت بیشتر در بازار است. به ویژه، اگر قیمت بتواند به بالاتر از این برسد و EMA 50 را حفظ کند، این افزایش در حجم می‌تواند منادی معکوس باشد.

مرتبط با

مایکل سیلر در میان عدم قطعیت قیمت بیت کوین

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI) در حال نزدیک شدن به منطقه فروش بیش از حد در 43 است. این بدان معناست که ممکن است فشار فروش کاهش یافته و خریداران به زودی وارد بازار شوند. اگر XRP بتواند سطوح پشتیبانی فعلی را حفظ کند و مقاومت 0.46 دلار را پاک کند، فشار به سمت سطح 0.50 دلار ممکن است.

حال و هوای عمومی بازار یکی دیگر از نکات مهم است. عملکرد قیمت XRP ممکن است به طور مثبت تحت تأثیر ثبات و حرکت صعودی احتمالی ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین قرار گیرد.

با توجه به اینکه XRP به طور کلی از روند کلی بازار پیروی می کند، یک چشم انداز مثبت برای بازار می تواند به XRP کمک کند تا به سطوح مقاومت بعدی برسد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید