آیا XRP به 0.5 دلار می رسد؟ پایین در حال شکل گیری است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP ممکن است سرانجام در حال شکل گیری الگویی باشد که نشان دهنده پایان روند نزولی بلندمدتی باشد که از ماه مارس شاهد آن بوده ایم. با این حال، این تنها نشانه ای از کاهش فشار فروش است و نشان دهنده بازگشت طولانی مدت نیست.

یک الگوی احتمالی کف فنجان، که اغلب یک شاخص صعودی است که نشان می‌دهد یک دارایی ممکن است برای حرکت بالاتر آماده شود، در نمودار قیمت XRP قابل مشاهده است. پایه گرد شکل گیری نشان می دهد که خریداران شروع به ابتکار عمل کرده اند و فشار فروش در حال کاهش است.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

بر اساس روشی که در حال حاضر قیمت در حال حرکت است، به نظر می رسد XRP روی 0.47 دلار تثبیت می شود که می تواند از افزایش های آتی پشتیبانی کند. شاخص های فنی به احتمال برگشت اعتبار می دهند. در حالی که XRP در حال آزمایش متحرک نمایی 50 روزه خود است، شکست موفقیت آمیز بالای آن می تواند راه را برای حرکت به سمت سطح مقاومت بعدی، یعنی متحرک نمایی 100 روزه در حدود 0.50 دلار باز کند.

مرتبط با

اگر XRP بتواند حرکت صعودی خود را حفظ کند، هدف بلند مدت متحرک نمایی 200 روزه است که در حال حاضر 0.53 دلار است. XRP طبق RSI 42 در منطقه خنثی قرار دارد و قبل از رسیدن به شرایط خرید بیش از حد، فضایی برای افزایش دارد. این نشان می دهد که خریداران می توانند قیمت را بدون فشار فروش زیاد بالا ببرند.

تجزیه و تحلیل حجم نشان دهنده کاهش فعالیت فروش است که خبر خوبی برای XRP است. در روزهای نزولی، کاهش حجم نشان می‌دهد که خرس‌ها ضعیف می‌شوند و گاوها ممکن است کنترل را در دست بگیرند. با این حال، XRP برای تایید شکست و ایجاد یک روند صعودی بلندمدت باید شاهد افزایش حجم خرید باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید