XRP با فروش 410 میلیون دلاری بازار 103 درصد افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال در حال حاضر با فروش قابل توجهی مواجه است. در میان این نوسانات، XRP شاهد افزایش چشمگیر حجم معاملات بود که 103 درصد افزایش یافت.

فروش فعلی برای بسیاری از ارزهای دیجیتال وحشیانه بوده و ارزش قابل توجهی را در مدت کوتاهی از بین برده است. طبق داده‌های CoinGlass، این فروش منجر به انحلال ۴۱۰ میلیون دلاری در ۲۴ ساعت گذشته شده است. این بالاترین رقم از اواسط آوریل بود.

بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم معاملات XRP در 24 ساعت گذشته بیش از دو برابر شده و به 2.21 میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت در بین سرمایه گذاران است. این افزایش 103 درصدی در حجم، نشان دهنده افزایش علاقه به XRP در میان آشفتگی گسترده تر بازار است.

کل بازار کریپتو در روز جمعه سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران اعداد و ارقام حقوق و دستمزد غیرکشاورزی را در ماه می ارزیابی کردند و این نگرانی را ایجاد کرد که فدرال رزرو نتواند نرخ بهره را به همان سرعتی که پیش بینی می شد کاهش دهد. اشتغال حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه می 272000 نفر افزایش یافت که از 175000 نفر در آوریل به 190000 تخمین زده شده است. با این حال، نرخ بیکاری برای اولین بار از ژانویه 2022 به 4 درصد افزایش یافت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD: TradingView

بسیاری از سرمایه گذاران امیدوار بودند که گزارش روز جمعه نشان دهد که بازار کار و اقتصاد در حال کند شدن هستند و فدرال رزرو را متقاعد می کند که سیاست های پولی را کاهش دهد و نرخ های بهره را کاهش دهد.

مرتبط با

XRP در جلسه معاملاتی روز جمعه به دلیل تحولات اقتصاد کلان به شدت سقوط کرد و قبل از بهبودی نهایی تا 0.454 دلار سقوط کرد.

در زمان نوشتن این مقاله، XRP با 5.65 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.4967 دلار رسید.

فدرال رزرو قرار است هفته آینده تشکیل جلسه دهد، اما انتظار می رود که نرخ بهره هم در آن زمان و هم تا ماه جولای ثابت بماند. ارقام CME نشان می دهد که معامله گران احتمال کاهش نرخ را در سپتامبر 68 درصد قیمت گذاری کردند.

در کوتاه مدت، شکست بالاتر از میانگین متحرک 50 و 200 روزه، نزدیک به 0.524 دلار و 0.576 دلار، می تواند نشان دهنده بهبود مثبت باشد. در همین حال، هر گونه کاهش بیشتر می تواند سطح 0.4294 دلار را به عنوان حمایت در کوتاه مدت هدف قرار دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید