XRP: انتقال ناگهانی میلیون‌ها دلار در XRP می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی غیرمنتظره که توجه بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، مقدار قابل توجهی XRP (42.5 میلیون) به صرافی‌های مختلف رمزنگاری از جمله Bitstamp و Bitso منتقل شد.

این حرکت در زمانی انجام می‌شود که بازار در آستانه تغییرات قابل توجهی است و فضایی برای گمانه‌زنی در مورد تأثیر احتمالی آن باقی می‌گذارد.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، شاهد انتقال قابل توجهی از میلیون ها توکن بود. این حرکت توسط ناظران بلاک چین شناسایی شد و ردیاب داده های رمزنگاری WhaleAlert دو تراکنش از این قبیل را گزارش کرد.

در یک تراکنش، 24,040,000 XRP به ارزش 14,870,021 دلار از یک کیف پول ناشناخته به حساب دیگری منتقل شد. مهر بیت. در انتقال جداگانه دیگری، 18,570,000 XRP و 11,495,406 دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitso منتقل شد.

دلایل مختلفی برای انتقال توکن ها به صرافی های ارزهای دیجیتال وجود دارد و یکی از آنها فروش است. گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که چنین حرکاتی می‌تواند منادی فروش یا آماده‌سازی برای فعالیت تجاری قابل توجه باشد.

اکنون همه نگاه ها به قیمت XRP است و منتظر تغییر قابل توجهی هستند و کارشناسان بازار در حال تجزیه و تحلیل نمودارها و مدل ها برای پیش بینی حرکت بعدی هستند. میلیون‌ها XRP تغییر یافته می‌تواند کلید بازگشایی حرکت بزرگ بعدی قیمت باشد. اینکه آیا این به عنوان یک داستان هشدار دهنده در مورد نوسانات بازار عمل می کند یا خیر، باید دید.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش مقاله، XRP با 2.59 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.6144 دلار رسیده است. در 10 آوریل، XRP افزایش قیمت شدیدی را تجربه کرد و به 0.6433 دلار رسید. خریداران تلاش کردند تا اصلاح XRP را بالاتر از میانگین‌های متحرک افزایش دهند، اما خرس‌ها بلافاصله در رالی فروختند و قیمت در 11 آوریل به 0.592 دلار کاهش یافت.

میانگین متحرک صاف و نقطه میانی RSI می تواند نشان دهنده تعادل عرضه و تقاضا باشد. این می تواند باعث شود که معاملات XRP در روزهای آینده در محدوده 0.56 تا 0.69 دلار باقی بماند.

در صورت افزایش قیمت به بالای 0.69 دلار، خریداران ممکن است مزیت کسب کنند. این می تواند راه را برای افزایش بالقوه تا سطح دلهره آور 0.74 دلار هموار کند. از جنبه نزولی، ضرر زیر 0.56 دلار می تواند XRP را به 0.48 دلار برساند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید