تغییر ناگهانی قیمت XRP باعث ضرر 25.67 میلیون دلاری شد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت XRP پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه شرکت فین‌تک ریپل در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی استیبل کوین مبتنی بر دلار آمریکا در بلاک چین‌های اتریوم و XRP Ledger است، شاهد افزایش قیمت ناگهانی بود.

XRP به سرعت در عرض یک ساعت پس از اخبار و خرید افت قیمت در بازارها، 8 درصد از ارزش خود را به دست آورد. در زمان نگارش این مقاله، XRP پس از رسیدن به بالاترین قیمت روزانه 0.617 دلار، با 6.13 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.606 دلار رسیده است.

نمای معاملاتی
XRP/USAنمودار روزانه D، با حسن نیت: TradingView

تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که XRP ممکن است مانع قیمت بعدی خود را در 0.62 دلار پیدا کند. اگر از این سطح فراتر رود، XRP می تواند افزایش قیمت جدیدی را آغاز کند و سطوح 0.645 دلار و 0.663 دلار را هدف قرار دهد. از سوی دیگر، در صورت بازگشت فشار نزولی، XRP می‌تواند پشتیبانی 0.5673 دلار را با پتانسیل بازیابی پیدا کند.

در همین حال، همه نگاه ها به XRP برای تصمیم گیری در مورد حرکت بعدی خود پس از افزایش ناگهانی قیمت است.

سرمایه گذاران قبلاً با زیان 25.67 میلیون دلاری روبرو بودند

کل بازار ارزهای دیجیتال در ابتدای ماه و سه ماهه با فشار فروش مواجه بود و XRP از روند نزولی در امان نبود.

نقل قول های کاربر X Trader Kamikaze سانتی متر داده‌ها گزارش دادند که تنها در 24 ساعت، دارندگان XRP متحمل ضرر جمعی 25.67 میلیون دلاری شدند زیرا قیمت دارایی دیجیتال به پایین‌ترین حد در دو هفته گذشته رسید.

بر اساس اندیکاتور “سود/زیان واقعی شبکه” Santiment، دارندگان XRP از زمان کاهش قیمت 25.67 میلیون دلار ضرر کرده اند که نشان دهنده تسلیم شدن احتمالی است.

قیمت XRP در معاملات امروز به 0.562 دلار سقوط کرد. از ابتدای ماه آوریل، قیمت XRP به شدت کاهش یافته است و سه روز متوالی از دست داده است. دو ماه گذشته، فوریه و مارس، با افزایش قیمت به ترتیب 16.75% و 7.91% برای XRP در سبز به پایان رسید. بنابراین، کاهش سه روزه، سود حاصل از ماه قبل را نفی کرد و XRP در ماه آوریل 5 درصد کاهش یافت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید