XRP توسط مکس کایزر به عنوان “ساخته شده برای سرقت میلیاردها دلار از احمق ها” مورد انتقاد قرار گرفت.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Max Keizer در XRP و Brad Garlinghouse
  • کایزر از استیبل کوین متمرکز USDT تمجید می کند

مکس کایزر، حامی Vocal Bitcoin و روزنامه‌نگار مالی سابق، توییتی را منتشر کرد که از XRP، یکی از آلت‌کوین‌های برتر از نظر ارزش بازار انتقاد کرد.

علاوه بر این، کایزر توضیح داد که چرا میلیون ها نفر پول فیات خود را با USDT تتر تعویض می کنند.

مرتبط با

Max Keizer در XRP و Brad Garlinghouse

کایزر گهگاه درباره آلتکوین های برجسته ای مانند XRP، ADA و SOL توییت می کند و از آنها به عنوان «آشغال متمرکز» انتقاد می کند و از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در انتقاد از آلت کوین ها به عنوان «اوراق بهادار ثبت نشده» حمایت می کند. ”

در توییت اخیر کایزر بار دیگر اظهار داشت که انتظار دارد XRP در برابر بیت کوین به صفر ادامه دهد.

او از این هم فراتر رفت و اظهار داشت که XRP توسط براد (گارلینگ هاوس) مدیرعامل ریپل ایجاد شده است تا «میلیاردها دلار از احمق های بی فکر بدزدد». کایزر تصمیم گرفت اشاره ای به این موضوع نداشته باشد که XRP چندین سال قبل از اینکه Garlinghouse مدیر اجرایی در آزمایشگاه ریپل شود ظهور کرد.

کایزر از استیبل کوین متمرکز USDT تمجید می کند

Keizer، متخصص بیت کوین غیرمتمرکز، USDT، استیبل کوین با پشتوانه USD را که اخیرا توسط Tether منتشر شده است، قدردانی کرده است. کایزر اذعان دارد که این استیبل کوین متمرکز است. اما او این را راهی برای سقوط دلار آمریکا می داند. او درباره این ارز دیجیتال توییت کرد: «این یک پراکسی ارز متمرکز و بازی USD است.»

مرتبط با

او سپس توضیح داد که چرا بسیاری از مردم برای دسترسی به خدمات بانکی، پول فیات خود را به USDT تبدیل می‌کنند که روی چندین زنجیره از جمله Tron و Ethereum اجرا می‌شود. او در توییتی نوشت: «میلیون‌ها نفر فیات را با تتر تعویض می‌کنند، زیرا حساب بانکی یا دسترسی به خدمات بانکی ندارند و از تتر مانند USD استفاده می‌کنند.»

در 24 ساعت گذشته، تتر مقدار زیادی استیبل کوین به ارزش 1 میلیارد دلار به زنجیره ترون صادر کرده است. بر اساس یک توییت ارسال شده توسط handle @lookonchain analytics X، سال گذشته 31 میلیارد USDT توسط این شرکت از طریق Tron و Ethereum توزیع شده است.

با این حال، حمایت Keiser از Tether را می توان با این واقعیت توضیح داد که Tether اخیراً بخشی از سود خود را به خرید BTC اختصاص داده است.

کایزر مثبت است که این اقدامات باعث از بین رفتن دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی «با انتشار نسخه جعلی مورد استفاده میلیون ها نفر و انتقال سود حاصل از سرمایه گذاری در اوراق خزانه آمریکا به بیت کوین» می شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید