XRP با یک میلیون دلار جریان سرمایه در انتظار تصمیم ریپل و SEC افزایش می یابد


در آخرین گزارش هفتگی CoinShares در مورد جریان‌های سرمایه به محصولات مبادلات ارزی مبتنی بر رمزنگاری، XRP با وجود هفته سخت برای دارایی‌های دیجیتال برجسته است.

در حالی که سرمایه‌گذاری‌های عمومی در محصولات دارایی دیجیتال مجموعاً 600 میلیون دلار خروجی داشتند، سرمایه‌گذاری‌های متمرکز بر XRP روند را معکوس کردند و در هفت روز گذشته ورودی‌ها به 1.1 میلیون دلار رسید. این دومین هفته متوالی علاقه سرمایه گذاران به ابزارهای مالی مرتبط با XRP است که نشان دهنده افزایش مداوم اعتماد است.

مرتبط با

در مجموع، از ابتدای سال، کل جریان‌ها به محصولات سرمایه‌گذاری XRP به 17 میلیون دلار رسیده است که در این معیار از رقبایی مانند بایننس کوین و کاردانو پیشی گرفته است.

""
منبع: CoinShares

ریپل و SEC

برای کسانی که جریان‌ها را در محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو بررسی می‌کنند، رقم ۱ میلیون دلار در هفته بسیار جالب است. به خصوص زمانی که برای دومین هفته متوالی با دارایی‌هایی مانند XRP ادامه می‌یابد، شروع به شک می‌کند که سرمایه‌گذاران در بازارهای سنتی خود را برای یک حرکت بزرگ در ارز دیجیتال محبوب آماده می‌کنند.

وضعیت مشابهی با XRP در سال گذشته مشاهده شد. پول زیادی از بهار به محصولات سرمایه‌گذاری سرازیر شد و سپس در اواسط ژوئیه، دادگاهی حکم داد که XRP یک اوراق بهادار نیست و قیمت آن 100 درصد افزایش یافت. ٪ تمام روز.

مرتبط با

شاید این بار، شخصی از بخش مالی سنتی قصد دارد راه حلی سریع برای شکایت SEC علیه ریپل ارائه دهد. به یاد بیاورید که طرفین در حال حاضر بر سر راه‌حل‌هایی که شرکت کریپتو باید به سرمایه‌گذاران نهادی به عنوان جریمه برای فروش ثبت‌نشده XRP بپردازد، بحث می‌کنند. در حالی که رگولاتور تقریباً 2 میلیارد دلار از ریپل طلب می کند، شرکت فقط می خواهد 10 میلیون دلار بپردازد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید