با تلاش برای بازیابی قیمت، XRP در معیار کلیدی بیش از 80٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در طی یک اصلاح گسترده تر بازار کریپتو، XRP، دارایی دیجیتالی که ارتباط نزدیکی با آزمایشگاه های ریپل دارد، انعطاف پذیری و حرکت مثبت قابل توجهی از خود نشان داده است. علیرغم مشکلات اخیر در عملکرد قیمت، XRP نشانه های اولیه بهبود بالقوه را نشان می دهد که توسط چندین شاخص صعودی پشتیبانی می شود که نشان دهنده علاقه مجدد و فشار خرید در بازار است.

یکی از جالب ترین سیگنال های صعودی برای XRP، افزایش چشمگیر حجم معاملات است. حجم معاملات XRP با توجه به داده های CoinGlass گل سرخ حجم کل آن در 24 ساعت گذشته 87.55 درصد افزایش یافت و به 2.67 میلیارد دلار رسید. این افزایش فعالیت معاملاتی نشانه ای واضح از علاقه به بازار XRP و افزایش فشار خرید است.

وقتی حجم تراکنش را بر مبادلات تقسیم می کنیم، بایننس با حجم تراکنش 1.18 میلیارد دلار به عنوان بازیگر غالب ظاهر می شود. Bybit و OKX به ترتیب با حجم 443.63 میلیون دلار و 289.05 میلیون دلار دنبال شدند. این ارقام نشان می دهد که افزایش فعالیت معاملاتی به یک پلت فرم محدود نمی شود، بلکه یک پدیده گسترده است که شامل مبادلات متعدد است.

علاقه باز XRP در حال افزایش است

همراه با افزایش حجم معاملات، سود باز برای XRP نیز افزایش یافته است. افزایش قابل توجه. داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که پوزیشن‌های باز 4.26 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و در مجموع به 945.87 میلیون دلار رسیده است. این معیار اهمیت ویژه ای دارد زیرا اطلاعاتی در مورد احساسات بازار و تغییرات احتمالی قیمت در آینده ارائه می دهد.

بایننس بار دیگر با مجموع 234.65 میلیون دلار، بای بیت با 206.15 میلیون دلار و Bitget با 140.74 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند. افزایش بهره باز و همچنین افزایش حجم معاملات، نشان‌دهنده خوش‌بینی و اعتماد سرمایه‌گذاران به پتانسیل قیمت XRP است.

فراتر از معیارهای معاملات آنی، عامل دیگری که می تواند قیمت XRP را تسریع کند، تلاش های مداوم ریپل برای ایجاد مشارکت های جدید و گسترش شبکه موسسات مالی و ارائه دهندگان پرداخت است. نوسان این شرکت سابقه همکاری با بازیگران اصلی صنعت مالی را دارد و هر گونه اطلاعیه مثبت در مورد مشارکت یا پذیرش جدید می تواند به طور قابل توجهی اعتماد سرمایه گذاران را افزایش دهد و تقاضا برای XRP را افزایش دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید