XRP در میان انحلال گاو تلخ 93 درصد افزایش می یابد


بر اساس آخرین داده‌های CoinGlass، در یک تغییر قابل توجه بازار، حجم معاملات مشتقات بر روی ارز دیجیتال محبوب XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ درصد افزایش یافته است.

این افزایش قابل توجه است زیرا گردش معاملات آتی دائمی برای XRP به 661.08 میلیون دلار افزایش یافت. در همان زمان، بازار نقد XRP افزایش 68 درصدی در حجم معاملات را تجربه کرد و به رقم چشمگیر 800 میلیون دلار رسید.

مرتبط با

این فعالیت ترکیبی، کل گردش مالی XRP را در پلتفرم های متمرکز به مقدار قابل توجهی 1.46 میلیارد دلار در یک روز افزایش داد. در حالی که ارزش بازار XRP 28.32 میلیارد دلار است، حجم معاملات آن در حال حاضر تقریباً 5.1٪ از ارزش کل آن را نشان می دهد که نشان دهنده سطح قابل توجهی از فعالیت تجاری است.

گاو نر L

با این حال، افزایش فعالیت معاملاتی با افزایش قابل توجه نقدینگی در موقعیت خرید همراه بود. طی 24 ساعت گذشته، 935280 میلیون دلار در پوزیشن های صعودی تسویه حساب شد، برخلاف 74580 دلار نسبتاً کوچک که از موقعیت های نزولی نقد شد.

تفاوت خیره کننده 1254 درصدی به خوبی گویای آنچه در حال حاضر در بازار می گذرد است.

""
منبع: CoinGlass

در حالی که افزایش فعالیت نشان دهنده علاقه شدید سرمایه گذاران است، نقدینگی های قابل توجه در موقعیت های صعودی نشان دهنده اصلاح دردناکی برای بسیاری از سرمایه گذاران است.

مرتبط با

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

در حال حاضر، قیمت XRP حدود 0.50 دلار برای هر توکن است. نمودار نشان می دهد که قیمت XRP از می 2023 در یک راهرو روند صعودی قیمت گذاری شده است، با مقاومت دینامیکی بالا در حال حاضر 0.80 دلار به ازای هر توکن. در حالی که توکن همچنان با عملکرد پویا خود توجه ها را به خود جلب می کند، بازار برای نوسانات احتمالی در حالت آماده باش قرار دارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید