با دیوانه شدن قیمت XRP، حجم XRP 91٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در طول رویدادهای هیجان انگیز در بازار کریپتو، XRP، یکی از بازیگران کلیدی در بازار، شاهد افزایش خیره کننده حجم معاملات بود و تنها در 24 ساعت به میزان چشمگیر 91 درصد افزایش یافت.

بر اساس داده‌های CoinGlass، مشتقات به تنهایی 878.13 میلیون دلار به این افزایش کمک کردند، در حالی که بازارهای نقدی 932 میلیون دلار دیگر اضافه کردند که افزایش قابل توجهی 68.56 درصدی نسبت به روز گذشته داشت.

در مواجهه با افزایش نوسانات بازار، قیمت XRP نوسانات قابل توجهی را نشان داده است. بیش از 3.5 درصد نوسان داشت، 4.2 درصد سقوط کرد و سپس 1.34 درصد بهبود یافت. تحلیلگران این نوسان را به روندهای حقوقی در حال انجام بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار نسبت می دهند و امروز آخرین مهلتی است که تنظیم کننده باید به راهکارهای پیشنهادی ریپل پاسخ دهد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

علاوه بر این، رکود اخیر بازار که توسط اخباری مبنی بر دریافت اطلاعیه ولز از SEC در رابطه با عملیات کریپتو توسط Robinhood آغاز شد، لایه دیگری از پیچیدگی را به سواری وحشی XRP اضافه کرده است. اعلامیه ولز به عنوان پیشگویی از اقدامات قانونی احتمالی توسط SEC علیه پلتفرم تجاری محبوب عمل می کند و سایه ای از نگرانی را در کل چشم انداز ارزهای دیجیتال ایجاد می کند.

با وجود این نوسانات، ارزش بازار XRP در 29.43 میلیارد دلار ثابت باقی می ماند، به این معنی که نسبت حجم معاملات به ارزش بازار 6.15٪ است. در حالی که این نسبت نشان دهنده افزایش فعالیت معاملاتی است، نشان می دهد که عملکرد XRP اگرچه قابل توجه است، اما بی سابقه نیست.

همانطور که سرمایه گذاران برای پیشرفت های بیشتر در هر دو جبهه نظارتی و بازار آماده می شوند، همه نگاه ها بر روی XRP متمرکز است که در کانون این گردباد ترس، طمع و نوسان است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید