XRP با سبز شدن قیمت، 80 درصد حجم را افزایش می دهد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با افزایش 80 درصدی حجم معاملات، با سبز شدن قیمت کریپتو، شاهد افزایش مثبتی بود که نشان دهنده علاقه و فعالیت جدید در میان سرمایه گذاران و معامله گران بود.

بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم معاملات XRP تا 86 درصد افزایش یافت و به ارزش 1.41 میلیارد دلار در حجم معاملات رسید. این افزایش در پس‌زمینه اکوسیستمی صورت می‌گیرد که در آن ارزش XRP سبز شده است و نشانه بهبودی برای ارز دیجیتال است.

اکوسیستم کریپتو با مثبت شدن چندین قیمت عمده سکه بهبود شگفت انگیزی داشته است. این به دنبال کاهش قابل توجهی در جلسه اولیه معاملات کریپتو امروز است، زمانی که بیت کوین نزدیک به قیمت 54000 دلار بود.

تصویر مقاله
نمودار روزانه XRP/USD، ارائه دهنده: TradingView

XRP نیز از این قاعده مستثنی نبود و پس از سقوط به 0.403 دلار در جلسه معاملات ارز دیجیتال امروز، بهبود یافت. در حالی که این تجزیه و تحلیل را در کنار هم قرار می دهیم، قیمت XRP با 2% افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.432 دلار بازگشته است.

مرتبط با

300 میلیون XRP به طور ناگهانی در انتظار حرکت بعدی در قیمت تغییر کرد

این افزایش در حجم تراکنش ممکن است نشان دهنده افزایش عمده در فعالیت معاملاتی باشد زیرا بازار ارزهای دیجیتال تلاش می کند تا بهبود یابد.

بازار ارزهای دیجیتال میزبان 441 میلیون دلار ورودی بود

به دنبال آخرین داده های CoinShares، احساسات بازار به طور ناگهانی تغییر کرده است. طبق داده‌ها، با توجه به فروش گسترده هفته گذشته، جریان‌های ورودی به ارزهای دیجیتال همچنان شگفت‌انگیز است.

این بدان معناست که سرمایه گذاران ممکن است کاهش قیمت را به عنوان یک فرصت خرید در نظر گرفته باشند. طبق گزارش CoinShares، هفته گذشته، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال تا 441 میلیون دلار ورودی داشتند.

398 میلیون دلار به بیت‌کوین وارد شد که تنها 90 درصد از کل ورودی‌ها را نشان می‌دهد، که غیرعادی است زیرا سرمایه‌گذاران روی گروه بسیار بزرگ‌تری از آلت‌کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

مرتبط با

XRP در میان فروش 321 میلیون دلاری کریپتو در بازار 61 درصد حجم افزایش یافت

در روزهای آینده، همه نگاه ها به حرکت بعدی قیمت XRP به دنبال آخرین تحولات در بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید