XRP در میان فروش 321 میلیون دلاری کریپتو در بازار 61 درصد حجم را افزایش داد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، در 24 ساعت گذشته افزایشی در فعالیت های تراکنش داشته است، همانطور که حجم تراکنش ها نشان می دهد.

این افزایش فعالیت زمانی رخ داد که فروش گسترده در بازار منجر به نقدینگی قابل توجه 321 میلیون دلاری در دارایی‌های دیجیتال مختلف شد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، 1.55 میلیارد دلار (1،558،930،337 دلار) XRP در 24 ساعت گذشته معامله شد که نشان دهنده افزایش 63 درصدی در حجم معاملات است.

افزایش فعالیت های معاملاتی در اطراف XRP در حالی رخ می دهد که بازار گسترده تر با فشار فروش شدید مواجه است. بازار ارزهای دیجیتال در معرض فروش گسترده ای است که منجر به انحلال های گسترده می شود.

طبق داده های CoinGlass، نقدینگی ها تنها در ۲۴ ساعت گذشته به رقم باورنکردنی ۳۲۱ میلیون دلار رسیده است. این موج فشار فروش بر تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت و باعث افت شدید قیمت و افزایش نوسان شد.

مرتبط با

XRP از این وضعیت مستثنی نیست. با افت 6.15 درصدی در 24 ساعت گذشته، با 0.4517 دلار معامله می شود.

افزایش حجم معاملات ممکن است نشان دهنده این باشد که XRP در این دوره پر نوسان توجه و علاقه خریداران و فروشندگان را به خود جلب کرده است.

سناریوی فعلی بازار ارزهای دیجیتال آمیخته ای از ترس و فرصت طلبی را منعکس می کند. برخی از سرمایه گذاران برای جلوگیری از زیان بیشتر، موقعیت های خود را نقد می کنند، در حالی که برخی دیگر از قیمت های پایین تر برای انباشت دارایی ها استفاده می کنند. افزایش حجم معاملات XRP ممکن است نشان دهنده علاقه سرمایه گذارانی باشد که به دنبال کنترل نوسانات بازار هستند.

دوره بعدی قیمت XRP چه خواهد بود؟

در کوتاه مدت، بازار به دقت تغییرات قیمت XRP را در زمینه موج فروش مداوم زیر نظر دارد.

اگر قیمت XRP بیشتر از سطح 0.457 دلار کاهش یابد، در نهایت می تواند به 0.41 دلار برسد. در همین حال، پیش بینی می شود که گاوها به شدت از محدوده 0.41 تا 0.46 دلار دفاع کنند.

از طرف دیگر، خریداران باید مانع فوری SMA 50 روزانه با 0.503 دلار را برطرف کنند. این مقاومتی حیاتی است که باید مراقب آن باشیم زیرا شکستن بالاتر از آن می‌تواند نشانه آغاز یک بهبود قوی به سمت SMA 200 روزانه در 0.554 دلار و در نهایت سطح 0.57 دلار باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید