با افزایش 300 درصدی XRP در ورودی محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری، گفتگوی XRP ETF ناپدید می شود


در آخرین گزارش هفتگی جریان های صندوق CoinShares، چشم انداز سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال شاهد تغییر قابل توجهی با ظهور XRP به عنوان یک عملکرد برجسته بود. علیرغم خروج مجموع 126 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، وسایل نقلیه متمرکز بر XRP این روند را کاهش داده اند و طی هفت روز گذشته 300000 دلار ورودی را جذب کرده اند.

این افزایش قابل توجه 300 درصدی را نسبت به هفته قبل نشان می دهد و نشان دهنده افزایش قابل توجه تمایل سرمایه گذاران نسبت به ابزارهای مالی مرتبط با XRP است.

با ورود کل ورودی به محصولات سرمایه گذاری از ابتدای سال به ۱۱ میلیون دلار، XRP خود را به عنوان یک رقیب پیشرو در بین آلتکوین ها قرار داده است و از آلتکوین هایی مانند Solana و Cardano پیشی گرفته است. اما از نظر جمع آوری کمک های مالی، هنوز هم از وزنه های سنگینی مانند پولکادوت، لایت کوین و اتریوم عقب است.

منبع: CoinShares

افزایش سرمایه گذاری XRP در زمانی اتفاق می افتد که پویایی بازار گسترده تر در حال تغییر است. در حالی که بیت کوین از ابتدای ماه جاری با وجود تجربه خروج 110 میلیون دلاری در هفته گذشته، جریان های ورودی مثبت خود را حفظ کرده است، اتریوم با چالش های مهمی روبرو بوده و برای پنجمین هفته متوالی شاهد خروج 29 میلیون دلاری بوده است.

XRP ETF چه زمانی است؟

علیرغم هجوم امیدوارکننده سرمایه به محصولات سرمایه‌گذاری XRP، صحبت‌های پرهیاهو درباره یک ETF تمام عیار XRP در ماه‌های اخیر کمرنگ شده است. در عوض، توجه در محیط نظارتی ایالات متحده به ETF اتریوم معطوف شده است و با نزدیک شدن به ضرب الاجل 23 می، انتظارات تایید کاهش یافته است. سرنوشت یک ETF XRP بسته به تحولات نظارتی و پویایی صنعت نامشخص است.

از آنجایی که XRP به نشان دادن انعطاف پذیری و جذب سرمایه گذاری در میان نوسانات بازار ادامه می دهد، احتمال غلبه بر موانع نظارتی می تواند بحث های پیرامون XRP ETF را دوباره برانگیزد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید