XRP 30٪ در حجم افزایش یافت و به 30 میلیارد دلار رسید


همانطور که توسط CoinMarketCap گزارش شده است، حجم معاملات ارز رمزپایه محبوب XRP در روز گذشته 30 درصد افزایش یافته و به 794 میلیون دلار رسیده است. این رقم فقط نشان دهنده بازار نقدی است.

در همین حال، بر اساس گزارش CoinGlass، حجم معاملات مشتقات XRP، یعنی معاملات آتی دائمی، با 11.29 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 608.21 میلیون دلار رسید. در نتیجه، کل حجم معاملات XRP در دوره مورد بررسی را می توان 1.4 میلیارد دلار تخمین زد.

مرتبط با

افزایش حجم معاملات XRP همزمان با نزدیک شدن کریپتوکارنسی محبوب به مرز 30 میلیارد دلاری ارزش بازار است. این رقم در حال حاضر 29.32 میلیارد دلار است که XRP تنها 2.26 درصد کمتر از افزایش قیمت توکن تا نقطه کلیدی است.

قابل توجه است که XRP قبلاً در یک موقعیت به این آستانه رسیده است. یک هفته پیش و اوایل این ماه مواردی وجود داشت. با این حال، ارز دیجیتال محبوب نتوانست بالاتر از این سطح باقی بماند.

""
ارزش بازار XRP CoinMarketCap

رشد حجم معاملات نشان دهنده افزایش علاقه فعالان بازار است. با این حال، نسبت ارزش بازار به حجم معاملات در حال حاضر 4.66 درصد است که در محدوده عملیاتی نرمال قرار دارد.

مرتبط با

زمانی که ارزش بازار XRP از 30 میلیارد دلار فراتر رود، این توکن به طور بالقوه می تواند در بین 600 دارایی بزرگ جهان قرار گیرد. آیا XRP در نهایت موفق خواهد شد با علاقه مجدد فعالان بازار، خود را بالاتر از سطح مهم قرار دهد؟ پاسخ به زودی می آید.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید