XRP در میان سقوط بازار 281 میلیون دلاری 170 درصد از نظر حجم افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap، XRP افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه کرد و حتی در شرایطی که بازار با فروش جدی مواجه بود، 170 درصد افزایش یافت.

ارزهای دیجیتال روز دوشنبه وارد اصلاح عمیق تری شدند. بیت کوین (BTC) به 60000 دلار نزدیک شد و آلت کوین ها در همان دوره با عقب نشینی عمیق تری مواجه شدند. بر اساس داده های CoinGlass، عقب نشینی ناگهانی باعث انحلال بیش از 281 میلیون دلار در موقعیت های معاملاتی مشتقات اهرمی در تمام دارایی های دیجیتال شد.

بیش از 259 میلیون دلار از این مبلغ در 24 ساعت گذشته با زیان های عمده ای که برخی از آنها حتی به 10 درصد می رسد، نقد شده است. با وجود روند نزولی کلی در بازار، معامله گران به سمت XRP هجوم آوردند و حجم معاملات خود را افزایش دادند. بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم تراکنش XRP در 24 ساعت گذشته 170 درصد افزایش یافته و به 1.035 میلیارد دلار رسیده است.

مرتبط با

این افزایش فعالیت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران یا از نوسانات سود می‌برند یا خود را برای حرکت‌های مورد انتظار قیمت XRP قرار می‌دهند.

اقدام قیمت XRP

قیمت XRP طی 24 ساعت گذشته 2.32 درصد کاهش یافت و به 0.4766 دلار رسید زیرا این ارز دیجیتال در اوایل هفته فروخته شد. XRP جلسه معاملاتی روز دوشنبه را حدود 0.48 دلار آغاز کرد و سپس به 0.4638 دلار کاهش یافت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

زیان بازار کریپتو به دنبال دومین بدترین کاهش هفتگی در سال 2024 بیشتر شد. این نشان دهنده کاهش تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین و عدم قطعیت های سیاست پولی ناشی از نگرانی ها در مورد دامنه کاهش سریع نرخ بهره فدرال رزرو از بالاترین سطح دو دهه اخیر است. برای برخی از تحلیلگران، کاهش دارایی های دیجیتال یک علامت هشدار دهنده از ریسک پذیری کلی است.

در این میان، XRP ضرر کمتری را در بین 10 تای برتر نشان داد و بیشتر آنها بین 4 تا 6 درصد زیان دیدند.

تحلیلگران بازار به دقت حرکت قیمت XRP را زیر نظر دارند زیرا افزایش فعالیت معاملاتی می تواند نشان دهنده موقعیت سرمایه گذار باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید