با قفل شدن میلیون ها XRP، XRP اساساً 15٪ افزایش می یابد


XRP Ledger شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت بوده است، به طوری که تعداد XRP های قفل شده در استخرهای Automated Market Maker (AMM) افزایش قابل توجهی را تجربه کرده و تنها در یک روز تقریباً 15 درصد افزایش یافته است. این افزایش قابل توجه ترین افزایش روزانه از زمان راه اندازی این استخرها در کمتر از یک ماه پیش است.

مقدار توکن‌های قفل‌شده در استخرهای AMM که تأمین نقدینگی را برای مبادلات غیرمتمرکز تسهیل می‌کند، یک شبه از 2.41 میلیون به 2.77 میلیون XRP افزایش یافت. قابل ذکر است که این افزایش حجم در 353 استخر متمرکز شده و روز به روز بر این تعداد افزوده می شود.

پیشرو در این بسته، توکن استخر Sologenic، SOLO است که دارای 621222 XRP قفل شده است. استخر استیبل کوین USDC دقیقاً با 511672 XRP پشت سر گذاشته می شود. با کمال تعجب، سومین استخر بزرگ با 302135 XRP، حاوی XRPS است که توسط کتیبه های مرتبط ایجاد شده و منحصراً در DEX ریپل در گردش است.

منبع: اسکن XRPS

این افزایش XRP قفل شده در استخرهای AMM بر علاقه و مشارکت رو به رشد در مبادلات غیرمتمرکز در جامعه XRP تأکید می کند. بازارسازان خودکار با قراردادهای هوشمند در تامین نقدینگی و فعال کردن مبادلات یکپارچه دارایی با نرخ ارز تعیین شده توسط فرمول های ریاضی بسیار مهم هستند.

افزایش XRP قفل شده در استخرهای AMM نه تنها نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران است، بلکه به اکوسیستم مالی غیرمتمرکز رو به رشد در XRP Ledger نیز اشاره می کند.

همانطور که اکوسیستم XRPL به تکامل و نوآوری خود ادامه می دهد، استفاده از استخرهای AMM نقشی کلیدی در تسهیل مکانیسم های تجاری کارآمد و غیرمتمرکز برای XRP و سایر دارایی های اکوسیستم مانند SOLO ایفا می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید