XRP در بحبوحه فروش 400 میلیون دلاری بازار کریپتو 108 درصد افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول قابل توجه، XRP شاهد افزایش خیره کننده 108 درصدی در حجم معاملات در میان فروش گسترده تر 400 میلیون دلاری در بازار ارزهای دیجیتال بود. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات XRP بیش از دو برابر شده است و نسبت به روز گذشته 108 درصد افزایش یافته است.

این افزایش حجم معاملات در زمان تعیین‌کننده‌ای در فضای دارایی دیجیتال اتفاق می‌افتد، زیرا سرمایه‌گذاران به اخبار مختلف در داخل و خارج از بازار ارزهای دیجیتال واکنش نشان می‌دهند.

مرتبط با

24 ساعت گذشته برای بازار ارز دیجیتال قابل توجه بوده است. پس از گمانه زنی های فراوان، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هشت ETF نقطه ای اتریوم را برای فهرست شدن در بورس های خود تایید کرد. Coinbase همچنین تجارت XRP را در نیویورک بازگشایی کرد تا جامعه XRP خوشحال شود.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase دیروز گفت که مشتریان در نیویورک بار دیگر می توانند XRP را در صرافی ارز دیجیتال معامله کنند.

گروال در یک پست رسانه اجتماعی نوشت: “تجارت XRP در Coinbase دوباره در نیویورک امکان پذیر است. ما شما را شنیدیم و شروع به همکاری قوی با ایالت کردیم. اکنون می توان قول داد؛ ما از آن حمایت می کنیم.”

این خبر با توجه به اینکه کوین بیس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال است که پس از بایننس در حجم XRP مشارکت دارد، همچنان مهم است.

با این حال، بازار کریپتو به اخبار اخیر واکنش غیرمنتظره ای داشت. بازار در حال حاضر با انحلال ارزهای دیجیتال به ارزش نزدیک به 400 میلیون دلار در حال فروش است. قیمت بیت کوین و اتریوم و همچنین برخی دیگر از ارزهای دیجیتال مانند XRP کاهش یافته است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، XRP با 0.32 درصد کاهش به 0.526 دلار در 24 ساعت گذشته رسید. حجم معاملات XRP در همین بازه زمانی 104 درصد افزایش یافت و به 2.316 میلیارد دلار رسید.

مرتبط با

با افزایش حجم معاملات، قیمت XRP ثبات نسبی را در مواجهه با رکود گسترده تر بازار نشان داده است. در حالی که بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش قیمت قابل توجهی دارند، XRP زیان کمتری را نشان می دهد که نشان دهنده سطوح پشتیبانی قوی و اعتماد سرمایه گذاران است.

عملکرد XRP در روزهای آینده توسط معامله گران و سرمایه گذاران به دقت زیر نظر خواهد بود زیرا بازار به تأثیرات داخلی و خارجی واکنش نشان می دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید