XRP، SHIB و Dogecoin Eye Epic Reaction: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گزارش اخیر Santiment نشان داد که XRP، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) منفی ترین احساسات جمعیتی سال را تجربه می کنند. این کاهش به دنبال کاهش قابل توجه قیمت در این آلتکوین های محبوب است. این گزارش نشان می‌دهد که احساسات جمعی پیرامون این ارزهای دیجیتال از بین رفته است و فرصت‌های خرید بالقوه‌ای را برای معامله‌گران صبور ایجاد کرده است.

مرتبط با

کاهش خلق و خوی جمعیت نیز جالب است زیرا نشان دهنده نادری از احساسات مثبت و احساسات نسبت به این دارایی ها در سال 2024 است. ترس بدنام از دست دادن (FOMO) نیز امسال به پایین ترین حد خود رسیده است که نشان دهنده یک نقطه محوری برای آنهاست. ارزهای دیجیتال اینجا هستند.

""
منبع: سانتی متر

تجزیه و تحلیل Santiment از یک معیار سنجش احساسات استفاده می کند که مقادیر را بر اساس تعداد ذکرها تنظیم می کند و داده ها را استاندارد می کند تا احساسات بین دارایی ها قابل مقایسه باشد. هنگامی که کلمات متعددی وجود دارد که یک احساس غالب را بیان می کنند، چه مثبت یا منفی، این معیار افزایش و کاهش احساسات را نشان می دهد.

مرتبط با

به طور خلاصه، کاهش شدید احساسات مثبت را می توان به کاهش اخیر قیمت ها نسبت داد که باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران تردید و نگرانی خود را ابراز کنند.

با این حال، این دوره منفی ممکن است یک فرصت استراتژیک برای سرمایه گذارانی باشد که منتظر نقطه ورودی مناسب تری هستند. احساسات فعلی حاکی از آن است که بازار در حال نزدیک شدن به پایین ترین سطح است و در صورت بهبود قیمت ها پتانسیل سود را ارائه می دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید