فروش XRP: چرا میلیون ها توکن با ضرر به صرافی ها منتقل می شوند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به این هشدار نهنگمیلیون ها توکن XRP در 24 ساعت گذشته دست به دست شدند. Whale Alert دو تراکنش بزرگ XRP را گزارش کرد که میلیون‌ها توکن را به صرافی‌های رمزنگاری انتقال داده است.

ابتدا 20,100,000 XRP به ارزش 11,482,755 دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitso منتقل شد. در مجموع 26,100,000 XRP به ارزش 14,920,214 دلار نیز از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد. این مقدار 46.2 میلیون XRP است که تقریباً 26 میلیون دلار ارزش دارد.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا توکن ها به صرافی ها منتقل می شوند. اگرچه دلایل اصلی نقل و انتقالات ذکر شده در بالا مشخص نیست، اما یکی از دلایل آن فروش است.

آخرین نقل و انتقالات XRP با کاهش قابل توجه قیمت توکن همزمان شد. قیمت از 0.593 دلار در ابتدای هفته به 0.562 دلار در زمان نگارش این مقاله کاهش یافت. به ویژه XRP از روز دوشنبه در حال کاهش بوده است و اگر امروز با قرمز پایان یابد، می تواند چهارمین روز متوالی زیان خود را رقم بزند.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP در 24 ساعت گذشته 1.27 درصد کاهش یافته و به 0.562 دلار سقوط کرده است. این به کاهش بزرگتر از 5.89٪ در هفت روز گذشته کمک می کند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

هیجان ناشی از تایید SEC ETF بیت کوین، که بیش از یک دهه است که جامعه رمزارزها به دنبال آن بوده است، هفته گذشته باعث ورود 1.18 دلار به بازار شد. XRP ورودی کل 2.2 میلیون دلاری را شاهد بود.

با این حال، با از بین رفتن شور و شوق، بازار معکوس شد و بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله XRP سود کردند. تلاش گاوها برای شروع مجدد روند صعودی با دیوار آجری به ارتفاع 0.593 دلار در 14 ژانویه مواجه شد. در حال حاضر، همه شاخص ها نشان می دهد که خرس ها ممکن است کنترل خود را حفظ کنند.

برای باطل کردن روند نزولی، گاوها ممکن است نیاز داشته باشند که XRP را از MA 200 روزانه در 0.583 دلار عبور دهند و یک صعود تسکین به MA 50 روزانه با 0.61 دلار، 0.67 دلار و در نهایت 0.74 دلار آغاز کنند.

با این حال، اگر XRP به زیر سطح پشتیبانی 0.56 دلار سقوط کند، فروش می تواند تشدید شود. این راه را برای کاهش به 0.50 دلار و سپس به 0.46 دلار هموار می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید