XRP شاهد افزایش عظیم 55 درصدی در حجم معاملات است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک حرکت چشمگیر بازار، XRP افزایش قابل توجهی در حجم معاملات در 24 ساعت گذشته تجربه کرده است. داده ها از CoinGlass. حجم معاملات XRP 55.86 درصد افزایش یافت و در مجموع به 1.26 میلیارد دلار رسید. این افزایش قابل توجه عمدتاً به دلیل فعالیت های تجاری در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال است. بایننس 448.15 میلیون دلار، Bybit 204.52 میلیون دلار و Bitget 183.25 میلیون دلار کمک کردند.

علیرغم افزایش عظیم حجم معاملات، قیمت XRP فقط نسبتاً افزایش یافته است. این ارز دیجیتال که در حال حاضر 0.4963 دلار قیمت دارد، در مدت مشابه 0.65 درصد افزایش یافته است. این اقدام قیمت یک مرحله تثبیت را نشان می دهد و نشان می دهد که ممکن است بازار برای حرکت مهم تری آماده شود.

احساسات بازار XRP

شاخص های فنی اطلاعات بیشتری در مورد موقعیت XRP در بازار ارائه دهید. شاخص قدرت نسبی XRP (RSI) در 42 قرار دارد که آن را در یک منطقه خنثی قرار می دهد. RSI بین 30 تا 70 به طور کلی خنثی در نظر گرفته می شود. این نشان می دهد که دارایی نه بیش از حد خرید شده و نه بیش از حد فروخته شده است. این موضع خنثی نشان می دهد که بسته به شرایط بازار و احساسات سرمایه گذار، فضایی برای حرکت در هر جهت وجود دارد.

علاوه بر این، XRP در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه (SMA) و میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) معامله می شود. معاملات بالاتر از این میانگین های متحرک بلند مدت اغلب به عنوان یک شاخص صعودی در نظر گرفته می شود زیرا نشان می دهد که دارایی در یک بازه زمانی طولانی تر در یک روند صعودی قرار دارد.

افزایش حجم معاملات همراه با سیگنال های صعودی از شاخص های فنی می تواند سیگنال های مثبت بالقوه ای را ارائه دهد بهبودها برای XRP در آینده نزدیک. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران احتمالاً ارز دیجیتال را زیر نظر خواهند داشت و حرکت‌های بیشتری را پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند بر حرکت فعلی بازار سرمایه‌گذاری کند.

گسترده تر بازار کریپتو نوسانات ناشی از عوامل مختلفی مانند تحولات قانونگذاری، تحولات تکنولوژیکی و شرایط کلان اقتصادی رخ می دهد. با توسعه بازار، روزهای آینده برای تعیین اینکه آیا این افزایش فعالیت به حرکت قیمت قابل توجه برای XRP تبدیل خواهد شد، حیاتی خواهد بود.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید