XRP با گرم شدن ETF های بیت کوین، موج 1.1 میلیارد دلاری ورود به بازار را طی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، به نظر نمی رسد شتاب جریان به ETF های بیت کوین کند شود، در حالی که محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال هفته گذشته 1.1 میلیارد دلار ورودی دریافت کردند. این جریان ورودی سالانه را به 2.7 میلیارد دلار رساند، در حالی که AuM به بالاترین سطح خود از ابتدای سال 2022 با 59 میلیارد دلار رسید.

توجه به ETF های بیت کوین که اخیراً در ایالات متحده راه اندازی شده است، که هفته گذشته 1.1 میلیارد دلار ورودی خالص را ثبت کردند، ادامه دارد. ورودی های از زمان آغاز به کار در 11 ژانویه به 2.8 میلیارد دلار رسیده است.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، شاهد ورود 0.3 میلیون دلار بود که برای دومین هفته متوالی ادامه یافت. هفته گذشته، XRP ورودی 0.1 میلیون دلاری دریافت کرد. به طور کلی، جریان XRP از سال تا به امروز بالغ بر 4 میلیون دلار است.

به نظر می‌رسد XRP از احساسات مثبت پیرامون تصویب و راه‌اندازی اولین صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده سود برده است که هیجان و علاقه زیادی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP در 24 ساعت گذشته 2.84 درصد کاهش یافته و به 0.518 دلار سقوط کرده است. قیمت XRP در 11 فوریه به 0.5316 دلار رسید قبل از اینکه فروشندگان سود ببرند.

در کوتاه مدت، میانگین متحرک 50 و 200 روزه به ترتیب 0.557 دلار و 0.57 دلار، سطوح مهمی برای تماشا هستند.

اگر خریداران بر این موانع غلبه کنند، XRP می تواند سفر خود را به سمت 0.623 دلار آغاز کند. شکست و بسته شدن بالاتر از این سطح بحرانی می‌تواند به این معنا باشد که گاوها دوباره کنترل می‌شوند و XRP احتمالاً تا 0.67 دلار افزایش می‌یابد.

از سوی دیگر، حمایت بحرانی در سمت نزولی 0.50 دلار است. با توجه به اینکه خرس‌ها قادر به شکستن و حفظ XRP زیر سطح حمایت 0.50 دلاری در اواخر ژانویه نبودند، گاوها ممکن است از آن دفاع کنند.

بسته شدن به زیر این سطح می تواند نشان دهد که خرس ها دست بالا را دارند و XRP می تواند تا 0.46 دلار کاهش یابد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید