XRP در سال 2024 به پایین می رسد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به یک آستانه جدید رسیده است، اما به آستانه منفی رسیده است. متأسفانه برای ما، XRP به یکی از پایین ترین سطوح نوسان در سال 2024 رسیده است. کاهش یک علامت منفی برای دارایی است، اما همچنین برای کسی که هنوز در معرض دارایی قرار نگرفته است، احتمالاتی ایجاد می کند.

با توجه به نمودار، به نظر می رسد که XRP در حفظ حرکت صعودی خود با مشکل مواجه است. قیمت اخیراً به زیر میانگین متحرک 50 روزه، 100 روزه و 200 روزه در میان میانگین های متحرک مهم دیگر رسیده است.

این تحلیل تکنیکال نشان دهنده یک روند نزولی است که در آن دارایی در تلاش برای به دست آوردن حمایت است. با توجه به اینکه میانگین متحرک 200 روزه اغلب به عنوان یک سطح حمایت بلندمدت مهم عمل می کند، وقفه کمتر از آن نگران کننده ترین توسعه است. روند نزولی مشخص است زیرا XRP نزدیک به 0.5146 دلار معامله می شود.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

الگوی مثلث نزولی که معمولاً نشان دهنده ادامه روند نزولی است، در حرکت اخیر قیمت نیز دیده می شود. کاهش فعالیت معاملاتی با حجم نشان داده می شود که نشان دهنده عدم علاقه سرمایه گذاران است. در طول یک روند نزولی، سیگنال نزولی زمانی است که حجم کاهش می یابد، که نشان می دهد فروشندگان در کنترل هستند.

مرتبط با

شاخص قدرت نسبی یا RSI در حال حاضر در نزدیکی منطقه اشباع فروش در 44 روند دارد. این می تواند نشان دهنده یک فرصت خرید احتمالی باشد، اما در عین حال سوختی برای افزایش قیمت وجود ندارد. XRP از این روندهای گسترده در امان نیست، زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال تحت تاثیر نوسانات و غیرقابل پیش بینی بودن است.

دوره‌های کاهش قابل توجه قیمت و نوسانات کم از لحاظ تاریخی با بهبودهای عمده دنبال شده‌اند. با این حال، این مشروط به بهبود بازار گسترده تر و اخبار دلگرم کننده در مورد XRP است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید