برچسب‌های قیمت XRP به بالاترین سطح 10 ماهه – آیا می‌توان از عقب‌نشینی 35 درصدی جلوگیری کرد؟


یک رگولاتور آمریکایی در دادگاه خود کالاها را بیت کوین، اتر و لایت کوین علیه بایننس نامیده است. هیچ جا به XRP اشاره نکرد.

XRP (XRP) به بالاترین قیمت خود در 10 ماه گذشته رسیده است و از رقبای برتر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته پیشی گرفته است.

برچسب قیمت XRP بالاترین قیمت 10 ماهه

در 29 مارس، قیمت XRP حدود 15 درصد افزایش یافت و به 0.58 دلار رسید و بیت کوین (BTC) و اتر به ترتیب 4.5 و 2.75 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافتند.

نمودار قیمت روزانه XRP/USD. منبع: TradingView

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در شکایت خود علیه بایننس از بیت کوین، اتر و لایت کوین (LTC) به عنوان “کالا” یاد کرد. در حالی که رگولاتور ایالات متحده XRP را نام نمی برد، بسیاری از XRP نامی نمی برند. فرض توکن به عنوان یک کالا طبقه بندی می شود.

مطالب مرتبط: به همین دلیل است که CFTC شکایت از Binance مهمتر از تحریم SEC است

این پرونده احتمالاً تا پایان ماه مارس با کارشناسان حقوقی حل و فصل خواهد شد. باور كردن ریپل شانس برنده شدن دارد. قیمت XRP ماه به روز 45 درصد افزایش یافته است در مورد چشم انداز مشابه، از جمله افزایش قیمت در 29 مارس، که توسط اظهار نظر خوش بینانه سرمایه گذاران در پرونده دادگاه CFTC پشتیبانی می شود.

35% اصلاح قیمت XRP در پیش است؟

افزایش قیمت XRP آن را به هدف شکست 0.60 دلار نزدیک کرد. با این حال، پس از اینکه تصمیم SEC و Ripple به عنوان رویداد “فروش اخبار” در نظر گرفته شد، احتمال یک اصلاح عمده باقی می ماند.

مطالب مرتبط: چرا قیمت XRP امروز افزایش یافت؟

شاخص های فنی همچنین نشان می دهد که کانال صعودی غالب XRP/USD با خط روند بالایی روبرو است. بنابراین، اصلاح خط روند پایین تر در حال حاضر وجود دارد، با هدف قیمت نزولی در حدود 0.38 دلار، که 35 درصد از سطوح قیمت فعلی در آوریل کاهش یافته است.

نمودار قیمت روزانه XRP/USD. منبع: TradingView

در یک بازه زمانی بزرگتر، کانال صعودی شبیه یک پرچم خرس است که یک نشانگر فنی ادامه نزولی است.

نمودار قیمت هفتگی XRP/USD. منبع: TradingView

تکمیل الگوی پرچم می تواند منجر به کاهش بیش از 65 درصدی قیمت XRP از سطح قیمت فعلی به 0.189 دلار تا ژوئن شود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید