قیمت XRP با 220٪ افزایش حجم به 3.5 میلیارد دلار بازیابی می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طی 24 ساعت گذشته، بازار کریپتو انحلال قابل توجهی از موقعیت های به ارزش بیش از 700 میلیون دلار را تجربه کرده است که آن را به بزرگترین رویداد در نوع خود در چند ماه اخیر تبدیل کرده است. در میان این آشفتگی بازار، XRPیک ارز رمزنگاری تثبیت شده، با نشان دادن احیای قابل توجه در فعالیت های معاملاتی و بازیابی قیمت، برجسته شده است.

با توجه به این CoinMarketCap بر اساس داده ها، XRP افزایش قابل توجهی در حجم تراکنش مشاهده کرد و به 3.5 میلیارد دلار رسید. این میزان نسبت به روز گذشته 220 درصد افزایش داشته است. این افزایش حجم معاملات از اواسط آبان ماه مشاهده نشده است.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

اگرچه XRP در طول سقوط بازار با کاهش 20 درصدی قیمت مواجه شد، اما با ورود خریداران به بازار مقاومت کرد و 15 درصد بهبود یافت. در حال حاضر، XRP با قیمت 0.58 دلار به ازای هر توکن معامله می شود، که بهبود قابل توجهی از پایین ترین سطح خود از 19 اکتبر داشته است.

در حالی که قیمت XRP در حالی که بهبود مشهود است، مهم است که به نقش محدود آن در آخرین دور انحلال‌ها توجه کنیم، به طوری که داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که 2.25 میلیون دلار موقعیت‌هایی که در 24 ساعت گذشته انحلال شده‌اند، که 70 درصد آن‌ها موقعیت‌های خرید بوده‌اند.

مانند حجم تراکنش های ارزهای دیجیتال اصلی بیت کوین و اتریوم این وضعیت که در مجموع به 40 میلیارد دلار رسید، یادآور فروپاشی بانکی در مارس 2023، راه را برای گردش مالی میلیاردها دلاری XRP در روزهای آینده هموار می کند. بهبود XRP و افزایش قابل توجه حجم معاملات، آن را به یک بازیگر قابل توجه در روایت در حال تحول از نوسانات اخیر بازار کریپتو تبدیل کرده است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید