تولد دوباره قیمت XRP و تاثیر بیت کوین، در اینجا همبستگی است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت XRP به رالی گسترده‌تر بازار کریپتو پیوست، زیرا این ارز دیجیتال با موفقیت از قلمرو نزولی خارج شد و در زمان نگارش مقاله با 1.3 درصد افزایش به 0.5197 دلار رسید. هفته گذشته، XRP زیان های خود را پاک کرد و در حال حاضر 3.85٪ افزایش یافته است در حالی که ضرر ماهانه خود را به 9.2٪ کاهش داده است.

تاثیر همبستگی بیت کوین

افزایش مجدد قیمت بیت کوین، که ارز دیجیتال پیشرو را به بالاترین سطح سه ساله 50,358.39 دلار رسانده است، تأثیر فوق العاده ای داشته است که فراتر از انتظارات بازار بوده است. این رالی بسیاری از قیمت‌های آلت‌کوین را از نزول نجات داد و XRP یکی از بزرگترین ذینفع‌ها بود.

طی ماه گذشته، قیمت XRP یکی از نگرانی‌های اصلی اعضای اکوسیستم بوده است. در مناقصه برای بسته شدن بهتر، بسیاری از مدیران ریپل لبز خواسته اند تا راه حلی برای بن بست قیمت ارائه دهند.

در حالی که برخی از استراتژی های تعریف شده توسط ریپل برای کنترل گردش و مورد استفاده اساسی XRP استفاده می شود، قیمت نتوانسته است به طور وسواس گونه چشمگیر باشد. همبستگی قوی ای که در برابر بیت کوین از خود نشان می دهد اکنون به عنوان کاتالیزور غالب باعث رشد دارایی می شود.

این یک عیب اساسی نیز دارد. هر گونه اصلاح آتی در قیمت بیت کوین می تواند باعث کاهش XRP و سایر دارایی های مرتبط شود.

استراتژی های رشد XRP

همانطور که قبلا ذکر شد، Ripple نقش بزرگی در مدیریت XRP به عنوان یک کوین سودمند ایفا می کند. این شرکت از این سکه در راه حل پرداخت برون مرزی نقدینگی درخواستی (ODL) استفاده می کند و آن را به عنوان یک دارایی پرداخت کلیدی برای پروتکل RippleNet برجسته می کند.

فراتر از آن، XRP Ledger (XRPL)، یک شبکه قرارداد هوشمند که توسط توسعه‌دهندگان ریپل کنترل می‌شود، در حال استفاده از تعدادی راه‌حل و استخدام نوآوران جدید برای ایجاد برنامه‌هایی است که می‌توانند تقاضای بالایی برای استفاده از XRP داشته باشند و در نهایت باعث رشد قیمت در بلندمدت شوند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید