افزایش قیمت XRP با ادامه تصمیم SEC و Ripple – افت 25 درصدی پیش رو؟


XRP به یک شکست قابل توجه نزدیک می شود، اما حجم کم می تواند الگوی رالی 30 درصدی را مختل کند.

XRP (XRP) در 11 آوریل با 2.1 درصد افزایش به 0.52 دلار رسید و سود روزانه خود را به 0.50 دلار در کنار افزایش گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد زیرا معامله گران امیدوار بودند داده های تورم را تا 12 آوریل کاهش دهند.

قیمت XRP: حجم کم، خطر اصلاح را تا 25٪ افزایش می دهد.

حرکت صعودی XRP آن را به خروج از محدوده پرچمدار گاو نر غالب با هدف قیمت 0.65 دلار نزدیک کرده است.

نمودار قیمت روزانه شمع XRP/USD. منبع: Tradingview

با این حال، حجم کم همراه با دستاوردهای XRP به اصلاح قیمت احتمالی در آینده اشاره می کند. این می‌تواند به معنای اصلاح کوتاه‌مدت پرچم به سمت خط روند پایین در حدود 0.51 دلار در آوریل یا اصلاح گسترده‌تر باشد که به طور کامل تنظیم ادامه صعودی را باطل می‌کند.

سناریوی فروش گسترده را می توان در نمودار هفتگی زیر به بهترین وجه مشاهده کرد، جایی که چشم انداز صعودی XRP، که از مقاومت کلیدی به خط حمایت تبدیل شده است، محدود شده است.

نمودار قیمت هفتگی XRP/USD. منبع: TradingView

اگر فراکتال دوباره اجرا شود، قیمت XRP تا ماه مه تا ماه مه به حمایت از خط روند صعودی نزدیک به 0.40 دلار سقوط خواهد کرد که تقریباً 25 درصد از سطوح قیمت فعلی کاهش می یابد.

SEC و Ripple هایپ خنک می شوند

قیمت XRP در سال 2023 حدود 55٪ افزایش یافت، زیرا انتظار می رود که Ripple در دادخواستی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آن تنظیم شده است، برنده شود. این شامل افزایش 43 درصدی در ماه مارس در میان گمانه زنی ها مبنی بر تصمیم گیری در پایان ماه می شود.

مرتبط: ریپل و مونته نگرو برای پروژه ارز دیجیتال ملی نامشخص توافقنامه امضا کردند

اما نشد. به طور همزمان، امتیاز جستجوی گوگل برای کلمه کلیدی “SEC and Ripple” از اوج 100 مارس (نمره عالی) به 56 در هفته منتهی به 8 آوریل کاهش یافت.

روندهای اینترنتی برای کلمه کلیدی “SEC and Ripple” به صورت نسبی 12 ماهه. منبع: گوگل ترندز

علاوه بر این، طبق داده‌های ردیابی شده توسط Santiment، حجم اجتماعی “XRP” از اوج‌های مارس کاهش یافته است.

حجم های اجتماعی XRP. منبع: Santiment

در نهایت، XRP در یک بازه زمانی روزانه با بیت کوین (BTC) مطابقت دارد. با این حال، همانطور که کوین تلگراف خاطرنشان کرد، بیت کوین به دلیل خطرات افزایش نرخ در کوتاه مدت به 25000 دلار کاهش می یابد و XRP و سایر آلتکوین ها را نیز در معرض خطر ضرر قرار می دهد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید