24 مه XRP پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinMarketCap، از آنجایی که قیمت بیشتر سکه ها در منطقه قرمز قرار دارند، خرس ها همچنان قوی هستند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

XRP/USD

قیمت XRP از دیروز تقریباً بدون تغییر باقی مانده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP روند صعودی را نشان می دهد زیرا مقاومت محلی را در 0.5344 دلار آزمایش می کند. در صورت شکست، حرکت صعودی می تواند به سمت منطقه 0.5450 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، قیمت از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد. از آنجایی که هیچ یک از طرفین ابتکار عمل را بر عهده نگرفته اند، ما شانس کمی برای یک حرکت تند داریم.

مرتبط با

در این مورد، ادامه معاملات جانبی در منطقه 0.52-0.54 دلار سناریوی محتمل تر است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر کاملاً مشابه است. این واقعیت که حجم کم باقی می ماند، تأیید می کند که خریداران و فروشندگان انرژی ندارند. بر این اساس، سرمایه گذاران می توانند انتظار ادغام حدود 0.54 دلار تا پایان ماه را داشته باشند.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.5351 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید