پیش بینی قیمت 18 می XRP


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، امروز بازار در حال معامله است.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

نرخ XRP از دیروز 0.39 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت در بازه زمانی ساعتی، سطح حمایت 0.5219 دلاری را شکست. اگر خریداران نتوانند به زودی ابتکار عمل را در دست بگیرند، احتمالاً به زودی کاهش قیمت به سمت منطقه 0.5150 دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، خریداران به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای حرکت بیشتر نیاز دارند. در این حالت، ادغام در منطقه 0.5150-0.5250 دلار محتمل‌ترین سناریو برای روزهای آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت کمی بهتر در نمودار هفتگی وجود دارد. با این حال، از آنجایی که نرخ‌های بهره از سطوح اصلی فاصله زیادی دارند، خیلی زود است که به بازدهی سریع فکر کنیم. در نتیجه، تا پایان ماه می‌توان انتظار داشت که معاملات جانبی بین 0.51 تا 0.54 دلار باشد.

در زمان نوشتن، XRP با قیمت 0.5206 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید