23 ژوئن پیش بینی قیمت XRP


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinMarketCap، بازار در آخرین روز هفته عمدتاً یک طرفه معامله شد.

نمودار XRP CoinMarketCap

XRP/USD

قیمت XRP در 24 ساعت گذشته 0.45 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP در آستانه شکستن سطح پشتیبانی محلی در 0.4845 دلار است. اگر شکستی رخ دهد، اصلاح می تواند تا محدوده 0.4830 دلار ادامه یابد. چنین سناریویی تا فردا اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

هیچ سطح قابل توجهی در این نزدیکی در بازه زمانی بزرگتر وجود ندارد. در این راستا توجه به بسته شدن شمع از نظر سطح پایین دیروز ضروری است.

مرتبط با

اگر کمتر از این باشد، کاهش می تواند منجر به آزمایش منطقه 0.48 دلاری شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی هفتگی تصویر کمتر واضحی وجود دارد. نوار هفتگی در حال بسته شدن است که از پایین و بالای خود فاصله دارد. این بدان معناست که هیچ یک از طرفین قدرت کافی برای انجام یک حرکت بیشتر را ندارند. در نتیجه، معاملات جانبی در محدوده باریک بین 0.47 دلار و 0.49 دلار تا پایان ماه سناریوی محتمل تر است.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.4845 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید