25 فوریه پیش بینی قیمت XRP


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، هفته برای اکثر ارزهای دیجیتال با افزایش به پایان می رسد.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

قیمت XRP از دیروز ثابت مانده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP روند نزولی را نشان می دهد زیرا نزدیک به سطح حمایت محلی در 0.5434 دلار است. اگر خریداران نتوانند تا پایان روز ابتکار عمل را در دست بگیرند، احتمال شکست زیاد و به دنبال آن کاهش به منطقه 0.54 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRP یک شکست کاذب در بالای شمع دیروز ایجاد کرد. اگر نوار خیلی دور از این علامت بسته شود، ممکن است فروشندگان به بازی بازگردند و به زودی به اصلاح محدوده 0.53-0.5350 دلاری منجر شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه موقت، نه گاو نر و نه خرس غالب نیستند. نرخ در وسط کانال عریض است، که به این معنی است که بعید به نظر می رسد یک حرکت تند به این زودی اتفاق بیفتد.

در نتیجه، ادغام بین 0.53 دلار و 0.57 دلار سناریوی محتمل تر برای هفته های آینده است.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.5446 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید