10 فوریه پیش بینی قیمت XRP


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، امروز نه گاوها و نه خرس ها تسلط دارند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

قیمت XRP در 24 ساعت گذشته 0.66 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در 0.5196 دلار ایجاد کرده باشد. در این زمان باید به بسته شدن شمع روزانه توجه کرد.

اگر این دور از هدف رخ دهد، رشد ممکن است تا وسط کانال محلی ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRP بار دیگر به بالای سطح مقاومت 0.5266 دلار صعود کرد. حتی اگر نرخ کمتر از این علامت باشد، احتمال مشاهده اصلاح به سمت منطقه 0.5150 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، وضعیت مثبت تر است. قیمت پس از شکست نادرست سطح 0.4959 دلار در حال افزایش است. با این حال، نرخ XRP هنوز انرژی کافی برای ادامه حرکت را انباشته نکرده است. در این حالت، معاملات جانبی در محدوده 0.51-0.53 دلار سناریوی محتمل‌تر برای روزهای آینده است.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.5218 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید