25 آوریل پیش بینی قیمت XRP


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط است.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

نرخ XRP از دیروز 4.74 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت XRP در زیر سطح پشتیبانی محلی در 0.5158 دلار تثبیت شده است. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، این کاهش می تواند منجر به آزمایش منطقه 0.51 دلار در فردا شود.

تصویر: نمای معاملاتی

هنوز هیچ سیگنالی مبنی بر برگشت در بازه زمانی بزرگتر وجود ندارد، به این معنی که احتمال زیادی وجود دارد که XRP شاهد کاهش بیشتر به محدوده 0.48-0.50 دلار باشد.

چنین سناریویی تا پایان هفته اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان‌مدت، قیمت XRP به بالای منطقه 0.55 دلاری رسیده است، که به این معنی است که خرس‌ها همچنان قوی‌تر از گاوها هستند. اگر نوار هفتگی به زیر منطقه حیاتی 0.50 دلار بسته شود، سرمایه گذاران می توانند انتظار تست 0.45 دلار را داشته باشند.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.5145 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید