13 آوریل پیش بینی قیمت XRP


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinStats، خریداران هنوز برای یک رالی میان مدت آماده نیستند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

قیمت XRP از دیروز 8.71 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، نرخ XRP در محدوده‌ای بین حمایت 0.5394 دلار و مقاومت 0.5490 دلار معامله می‌شود. اگر خریداران سطح میانی 0.5450 دلار را از دست بدهند، این کاهش می تواند منجر به آزمایش منطقه 0.54 دلار در فردا شود.

تصویر: نمای معاملاتی

کاهش امروز تاثیری بر تصویر فنی کلی در نمودار روزانه نداشت. در حال حاضر، قیمت از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد، که به این معنی است که بعید به نظر می‌رسد به این زودی یک حرکت تند رخ دهد.

در نتیجه، معاملات جانبی در محدوده 0.53-0.56 دلار سناریوی محتمل‌تری برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، تمرکز باید بر روی بسته شدن نوار هفتگی از نظر سطح حمایت 0.5140 دلار باشد. اگر نزدیک این علامت رخ دهد، انرژی انباشته شده می تواند برای شکست در منطقه 0.46-0.50 دلار کافی باشد.

در زمان نوشتن، XRP با قیمت 0.5433 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید