پرچم گاو نر در قیمت XRP نشان دهنده افزایش 20 درصدی تا ابتدای سال است


با توجه به اینکه نهنگ‌ها روند صعودی را نشان می‌دهند، XRP ممکن است قبل از تأیید راه‌اندازی ادامه صعودی، لازم باشد دوره فروش کوتاهی را طی کند.

قیمت XRP (XRP) به لطف راه‌اندازی کلاسیک ادامه روند صعودی، می‌تواند در هفته‌های آینده بیش از 20 درصد افزایش یابد.

قیمت XRP وارد فاز شکست پرچم گاو نر می شود

زمانی که قیمت پس از یک روند صعودی قوی در یک کانال موازی تثبیت می شود، به اصطلاح الگوی پرچم گاوی ایجاد می شود. پس از شکستن قیمت از خط روند بالایی با حجم های متقاعد کننده، اصلاح می شود و با ارتفاع روند صعودی قبلی افزایش می یابد.

از 26 نوامبر، XRP با وجود حجم های ضعیف، بالاتر از خط روند بالای پرچم گاو نر معامله می شد. این از نظر فنی نشان می دهد که باور سرمایه گذاران مبنی بر ادامه روند صعودی XRP ضعیف شده است.

نمودار قیمت روزانه XRP/USD. منبع: TradingView

مدت زمان عدم تصمیم سرمایه گذار ممکن است باعث شود که قیمت XRP خط روند بالای پرچم را به عنوان پشتیبانی آزمایش کند. این به معنای کاهش به سمت 0.59 دلار است که همزمان با سطح حمایت تاریخی و میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA 50 روزه؛ موج قرمز) تا نوامبر است.

این سطح همچنین نزدیک به هدف نزولی XRP در نمودار بازه زمانی هفتگی است.

اگر سناریوی پرچم گاو نر ادامه یابد، XRP می تواند در ماه دسامبر به 0.75 دلار افزایش یابد، افزایشی 20 درصدی بالاتر از سطح قیمت فعلی، که با بهبود حجم بالا از خط روند بالا مشخص می شود.

برعکس، شکست زیر خط روند بالایی پرچم، راه اندازی ادامه صعودی را به تاخیر می اندازد و خط روند پایین تر را که همزمان با متحرک نمایی 200 روزه (موج آبی) نزدیک تر به 0.54 دلار است، می راند و به عنوان هدف نزولی بعدی وارد بازی می شود.

داده های روی زنجیره، تجمع XRP را نشان می دهد

به نظر می‌رسد که داده‌های زنجیره‌ای XRP به دلیل انباشت قوی‌ترین آدرس‌های آن به سمت گاو نر متمایل شده است.

قابل ذکر است که دوره اصلاح ارز دیجیتال با افزایش عرضه آن در آدرس هایی با موجودی بین 100000 تا 10 میلیون توکن مصادف شد. این به اصطلاح “نهنگ ها” هفته گذشته در مجموع 6.82 میلیون دلار توکن XRP خریداری کردند.

به عبارت دیگر، این نهنگ ها XRP را در پایین ترین سطح ممکن خریداری می کنند. این نشان دهنده اعتقاد آنها به افزایش قیمت در ماه دسامبر است که مطابق با راه اندازی پرچم گاو نر ارائه شده در بالا است.

تصمیم SEC و Ripple در افق

قیمت XRP تا کنون در سال 2023 نزدیک به 85 درصد افزایش یافته است، با پیروزی جزئی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان کاتالیزور اصلی صعودی عمل می کند. با این حال، دادگاه هنوز باید تصمیم بگیرد که آیا فروش XRP ریپل به سرمایه گذاران نهادی قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض می کند یا خیر.

مطالب مرتبط: وکیل ریپل خواستار بررسی واقعیت سخنرانی گری جنسلر است، می گوید اقدامات SEC به عنوان “سایه دار” دیده می شود

طبق گزارش ها، پرونده بین ریپل و SEC در 23 آوریل 2024 ادامه خواهد داشت و کارشناسان حقوقی احتمال یک توافق بزرگ را می بینند. جان دیتون، وکیل کریپتو، بیان می‌کند که هر معامله زیر 20 میلیون دلار، 99.99 درصد سود برای ریپل خواهد بود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید