تجزیه و تحلیل قیمت XRP 3 ژانویه


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، قیمت تمام ارزهای رمزپایه در لیست 10 برتر در حال کاهش است.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

نرخ XRP در 24 ساعت گذشته 12.34 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت XRP از تمام سطوح ممکن محلی فراتر رفته است. اگرچه خرس‌ها ابتکار عمل را در دست گرفته‌اند، اما احتمال وقوع چنین موج نزولی دیگری کم است.

در حال حاضر، معامله گران باید از نظر منطقه حیاتی 0.50 دلار بر روی نوار بسته روزانه تمرکز کنند. اگر بالاتر از این سطح رخ دهد، این امکان وجود دارد که معاملات جانبی بین 0.55 تا 0.60 دلار را انتظار داشته باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، باید به نزدیکترین سطح 0.5740 دلار توجه شود. اگر شکست کاذب رخ دهد و شمع از آن بسته شود، این شانس وجود دارد که تا پایان هفته تست 0.6 دلار را مشاهده کنید.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه در برابر بیت کوین، XRP ضعیف به نظر می رسد زیرا نرخ در حال تثبیت در زیر سطح 0.00001340 است. در چنین حالتی، کاهش ممکن است تا محدوده 0.00001150 ادامه یابد.

XRP در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.5627 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید