تجزیه و تحلیل قیمت XRP 20 ژانویه


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته های CoinStats، بازار هنوز تصمیم نگرفته است که به کدام سمت حرکت کند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

نرخ XRP از دیروز 0.19 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت XRP نزدیک به مقاومت است، به این معنی که خریداران قوی‌تر از فروشندگان هستند. با این حال، باید منتظر بمانید تا نوار بسته شود.

اگر گاوها بتوانند ابتکار عمل را به دست بگیرند، شکستن سطح 0.5522 دلار می تواند پیش نیازی برای صعود بیشتر به منطقه 0.56 دلار باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

معاملات جانبی در یک بازه زمانی بزرگتر سناریوی محتمل تر است. با این حال، اگر خریداران مانع 0.54 دلار را از دست بدهند، این کاهش به زودی می تواند به آزمایش منطقه 0.52 دلار منجر شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، بعید است که در هفته آینده افزایش یا کاهشی وجود داشته باشد زیرا نرخ های بهره از سطوح اصلی فاصله دارند. در این زمینه، تثبیت مداوم در محدوده 0.52-0.59 دلار سناریوی محتمل تر است.

XRP در زمان نگارش مقاله با قیمت 0.5487 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید