XRP انتظار افزایش 2.4 میلیارد توکن معامله شده را دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن پرداخت XRP شرکت Ripple Labs در حال حاضر روند صعودی دارد و تقریباً 2.4 میلیارد توکن در 24 ساعت گذشته معامله شده است. آخرین حرکت XRP کاملاً قابل توجه است زیرا به دنبال کاهش از 21 می است.

عواملی که باعث افزایش XRP می شود

بر اساس داده های CoinMarketCap، XRP با 0.5265 دلار معامله شد که 0.18 درصد افزایش داشت. ارزش بازار آن نیز با 0.29 درصد افزایش به 29 میلیارد دلار رسید و XRP را به هفتمین ارز دیجیتال بزرگ جهان تبدیل کرد.

مرتبط با

افزایش فعلی قیمت XRP را می توان به بهبود فعلی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال نسبت داد. ارزهای دیجیتال پیشرو مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) در چند روز اخیر شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بوده اند.

علاوه بر این، انتظارات برای راه اندازی ETF نقطه ای XRP نیز ممکن است بر احساسات مثبت در بازار تأثیر بگذارد. این انتظار بر اساس تایید اخیر ETF های نقطه ای اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. بر این اساس، برخی از تحلیلگران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بر این باورند که XRP می تواند رمزارز بعدی باشد که تأییدیه ETF نظارتی را دریافت می کند.

آنها استدلال می کنند که اگر در نهایت این اتفاق بیفتد، XRP می تواند یک شوک عرضه را تجربه کند که می تواند باعث افزایش بیشتر قیمت شود. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز با این دیدگاه موافق است. در گزارش قبلی U.Today، Garlinghouse گفت که راه اندازی XRP ETF اجتناب ناپذیر است.

XRP سطح پشتیبانی بحرانی را پل می کند

از لحاظ تاریخی، سطح 0.51 دلار یک سطح پشتیبانی حیاتی برای XRP بود. طبق مشاهدات، حفظ این قیمت توسط XRP منجر به افزایش قیمت ارز دیجیتال در گذشته شده است. از سوی دیگر، شکست به زیر این سطح باعث کاهش قیمت شد.

مرتبط با

بنابراین، قیمت 0.5265 دلار XRP به این معنی است که این توکن به زودی به سمت سودهای بیشتر می رود. با این حال، سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری پول خود در دارایی دیجیتال، به معیارهای دیگری توجه کنند که ممکن است بر قیمت XRP تأثیر بگذارد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید