آیا XRP یک سازند دو طرفه را رنگ می کند؟ آیا اکنون قیمت می تواند اصلاح شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علیرغم افت بازار که در چند روز اخیر شاهد آن بودیم، عملکرد قیمت XRP نسبتاً ثابت بوده است، اگرچه دارایی دیجیتال به سطح قیمت 0.46 دلار رسیده است که پایین ترین قیمت چند ماهه محسوب می شود. اما نکته کلیدی در اینجا این است که XRP در حال تشکیل یک الگوی دوتایی شبیه به پایین است.

شکل‌گیری معکوس صعودی، که به عنوان شکل‌گیری دو کفی نیز شناخته می‌شود، اغلب به تغییر روند از پایین به بالا اشاره دارد. زمانی که قیمت یک دارایی به بالاترین حد پایین می‌رسد توسعه می‌یابد و سپس به پایین‌ترین مقدار باز می‌گردد. با توجه به شکل W که توسط دو نقطه پایین تشکیل شده است، خریداران ابتکار عمل را به دست می گیرند و فشار فروش در حال کاهش است.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

طبق نمودار، XRP پشتیبانی قوی در $0.46 را کشف کرد. این سطح پشتیبانی چندین بار آزمایش شده و XRP هر بار موفق بوده است. این واقعیت که بازار به آزمایش سطح حمایت و جهش ادامه می دهد، نشان می دهد که خریدارانی در این قیمت وجود دارند که جلوی کاهش بیشتر را می گیرند.

مرتبط با

اگر XRP این سطح حمایت را حفظ کند و الگوی دو کفی همانطور که انتظار می رود ادامه یابد، ممکن است یک معکوس در قیمت رخ دهد. اولین هدف این حرکت احتمالی سطح 0.5 دلار است. بر اساس یک تکنیک رایج که برای برآورد اهداف قیمت در تحلیل تکنیکال استفاده می شود، این هدف با افزودن ارتفاع الگو به نقطه شکست تعیین می شود.

علاوه بر این، نشانه هایی از روند صعودی در شاخص قدرت نسبی وجود دارد که نشان می دهد حرکت نزولی در حال کاهش است. این، هنگامی که با یک الگوی کف دوتایی ترکیب می شود، می تواند نشانگر قابل اعتمادی از بازگشت احتمالی قیمت باشد.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که مدل های فنی کامل نیستند. آنها ممکن است بینش هایی ارائه دهند، اما ممکن است سناریوی پیشرو برای هیچ دارایی نباشند. تغییرات قیمت می تواند به شدت تحت تاثیر شرایط عمومی بازار باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید