XRP در آستانه افزایش قیمت دیوانه کننده است اگر باندهای جان بولینگر درست باشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

الگوی جالبی در نمودار قیمت XRP پدیدار شده است که در صورت صحیح بودن روندهای تاریخی، افزایش عظیم ارزش را نشان می دهد. کانون توجه؟ باندهای بولینگر یک شاخص فنی محبوب در دنیای تجارت هستند.

تجزیه و تحلیل فعلی نشان می دهد که شاخص بیانگر نوسانات و محدوده قیمت انقباض قابل توجهی را تجربه کرده است. این رویداد تنها یک بار در سال 2017 و همزمان با افزایش خیره کننده 55000 درصدی قیمت XRP رخ داد. در طول این دوره، قیمت به 3317 دلار در هر توکن در اول ژانویه 2018 افزایش یافت.

برای کسانی که آشنا نیستند، باندهای بولینگر، طراحی شده توسط تاجر معروف جان بولینگر، از یک میانگین متحرک ساده و دو انحراف استاندارد در بالا و پایین آن تشکیل شده است. باریک شدن این باندها نشان‌دهنده دوره‌ای از نوسانات کم است که معمولاً قبل از حرکت‌های قیمت قابل توجه است.

آیا تاریخ می تواند تکرار شود؟

انقباض مشابهی در اکتبر 2020 مشاهده شد. XRP افزایش قابل توجهی 700٪ در ارزش را تجربه کرد و تا آوریل 2021 به 1.96 دلار در هر توکن رسید.

""
منبع: نمای معاملاتی

در حال حاضر، XRP با قیمت کمتر از 50 سنت در هر توکن معامله می شود. سفت شدن باندهای بولینگر که از نوامبر 2022 شروع می شود، به استدلال رشد کوتاه مدت بالقوه در ارزش XRP اهمیت می دهد.

در حالی که تاریخ همیشه در دنیای پر هرج و مرج بازار کریپتو تکرار نمی شود، ارتباط بین حرکات قیمت XRP و باندهای بولینگر داستانی جذاب برای سرمایه گذاران ارائه می دهد. اما بسیار مهم است که بدانیم هیچ چیز در اینجا تضمین نمی شود.

با این حال، از آنجایی که XRP بار دیگر در مرکز فضای کریپتو قرار می گیرد، احتمال افزایش قابل توجه قیمت با پشتیبانی اطلاعات ارائه شده توسط Bollinger Bands ظاهر می شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید