اگر باندهای جان بولینگر درست باشند، XRP در آستانه یک افزایش دیوانه کننده قیمت است.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

الگوی جالبی در نمودار قیمت XRP شکل گرفته است که نشان دهنده یک جهش بالقوه عظیم در ارزش است. این بار تمرکز بر باندهای بولینگر است، یک شاخص فنی محبوب برای معامله گران.

برای کسانی که با باندهای بولینگر، که توسط سرمایه‌گذار معروف جان بولینگر توسعه یافته‌اند، آشنا نیستند، آنها از یک میانگین متحرک ساده و دو انحراف استاندارد در بالا و پایین آن تشکیل شده‌اند. باریک شدن این باندها معمولاً نشان‌دهنده دوره‌ای از نوسانات کم است و اغلب قبل از حرکت‌های قیمت قابل توجه است.

مرتبط با

مدیر عامل ریپل، کمیسیونر ضد کریپتو SEC را هدف قرار می دهد

بنابراین، تجزیه و تحلیل فعلی نشان می دهد که باندها انقباض قابل توجهی را تجربه کرده اند که تنها با آنچه در سال 2017 تجربه شد، زمانی که قیمت XRP جهش خیره کننده 55000٪ را تجربه کرد، قابل مقایسه است. در آن زمان، قیمت این ارز دیجیتال در اوایل سال 2018 به 3.30 دلار در هر توکن رسیده بود.

بعد از آن یک انقباض به وجود آمد اما دیگر چنین حرکات قوی پیش بینی نمی شد. به عنوان مثال، در اواخر سال 2020، ظهور این الگو منجر به افزایش هفت برابری قابل توجه قیمت XRP شد و در آوریل 2021 به تقریباً 2 دلار در هر توکن رسید.

بنابراین، این واقعیت که باندهای بولینگر، که در نوامبر 2022 شروع به کار کردند، همچنان به محدود شدن ادامه می دهند، و این استدلال را تقویت می کند که ممکن است در آینده نزدیک افزایش بالقوه ای در ارزش XRP وجود داشته باشد.

مرتبط با

70 میلیون XRP در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟

XRP در حال حاضر با کمتر از نیم دلار در هر توکن معامله می شود. آیا از آنجا می تواند چنین جهش قیمتی قوی داشته باشد؟ به نظر می رسد که فقط ناامیدترین خوش بینان این را باور دارند. اما چه چیزی را می توان به طور قطع در بازار ارزهای دیجیتال شناخت؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید